Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok sírni? 13/L

Miért nem tudok sírni? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok

13 éves vagyok

Mostanában eléggé feszült vagyok, visszahúzodó, rosszkedvű..

Most jön ki rajtam a sok stressz.

És nem tudom kiadni magamból

nem bírok sírni

mit csináljak? elmenjek pszihológushoz? tán depressziós lennék?

jó, elég röviden fogalmaztam meg.. meg értelmetlenül!!! könyörgöm, segítsetek!!! túl sokat gondolkozom. nem bírok kikapcsolódni ! :(

és ne egy rinyáló, érvágós 13 évesnek nézzetek.. mielőtt..



2015. febr. 21. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez most 14 évesen van.Én magamtól szoktam csak úgy sírni.De ha nem megy gondolj arra a napra amikor meghalt egy fontos személy az életedben és te bánod.Ezen nagyon fogsz sírni,mert ez ösztön,nekem is ez volt tegnap.Akár családtag akár barát.De annak tényleg meg kell történnie.14/f
2015. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor menjünk feljebb egy évvel :))) 15 vagyok :D én úgy csináltam hogy addig kerestem azt a zenét ami leírja az érzésemet amíg megtaláltam. Jól esett hallani más szájából az én gondolataimat pláne zeneként. Ha ez nem megy akkor ténleg valami nagyon szomorúra kell gondolni..igazságtalanságra amit veled követtek el és tehetetlen voltál...ilyesmi..:))
2015. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress más módot a feszültség levezetésére, menj el futni, üvöltess rockzenét, táncolj, énekelj.


Ha túlzottan görcsös az ember előfordul, hogy nehezen mutatja ki az érzelmeit, aminek kapcsán mégidegesebb lesz és mégjobban rágörcsöl arra, hogy még ezek a dolgok sem mennek.


Ne aggódj miatta, majd elmúlik.

2015. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!