Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért kell így viselkednie...

Mért kell így viselkednie mindenkinek?

Figyelt kérdés

A helyzet úgy néz ki hogy csütörtökön egy kis lázzal és fejfájással keltem, de ennek ellenére elbicikliztem suliba. Mire haza értem bőrig áztam és szó szerint alig álltam a lábamon, aztán egész pénteken és szombaton lázam volt, és közben még egy torokfájás is elkapott. A lázam már elmúlt de a köhögés még mindig tart és a torkom is fáj még, szóval beteget jelentettem a mai napra is.

A problémám ott kezdődik hogy már 2 napja full fszként viselkedik velem mindenki. Unokatesómékkal élek suli miatt amúgy, és saját felelősségem a tanulás, hisz szüleim se szólnak bele. De úgy viselkednek mintha jókedvemből nem mennék be, holott a helyzet az, hogy semmi kedvem hidegben suliba biciklizni úgy hogy torokfájásom van. Ma reggel is mondtam hogy "szerintem ma sem megyek", erre leszólnak hogy "akkor menj orvoshoz" ilyen tök gúnyos hangsúllyal. Valamint még reggel unokatesóm kishúga mondta hogy "de rossz lehet hogy beteg vagy", mire az anyja gúnyosan elkezdi hogy "ó, dehogy beteg".


Ezt most komolyan, mért kell? Amúgy meg nem ritka hogy a gyerekei megkérik reggel hogy jelentsen nekik beteget mert nincs kedvük bemenni, amire ő ezt meg is teszi. A férje meg detto ugyanígy viselkedik.



#igazolás #láz #torokfájás #beteget jelenteni
2018. okt. 9. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Azèrt mert lusta vagy iskolába menni, én ilyen betegséggel simán bementem.
2018. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is bementem volna, ha nem fél óra biciklizésre lenne a suli. Nem vagyok lusta, csak a hideg levegő a torkomnak nem épp a legkellemesebb.
2018. okt. 9. 14:17
 3/4 Majomka69 válasza:

ne érdekeljen mit mondanak. ha beteg vagy, beteg vagy. Először is ha nem pinehed ki és bejász suliba sose fog átmenni rajtad. És akár másokat is megfertőzöl.

De orvoshoz menj el, először is igazalás miatt, másodszor azért hogy kapj megfelelő gyügyszert.

2018. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, és kiderült hogy bacis fertőzés miatt köhögök, és nem vagyok megfázva. Fel is írt valamit.
2018. okt. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!