Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon erős pánikrohamom...

Nagyon erős pánikrohamom volt, most pedig félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mai napon egyedül jöttem haza, a telefonom elromlott, nem reagált semmire, próbáltam magam nyugtatni, hogy nyugalom 30 perc és otthon leszek, nem lesz semmi baj, de közben próbáltam még hátha, de nem reagált. Egyből utána annyira bepánikoltam ,a semmi közepén , hogy megálltam és majdnem elájultam, ilyet még sosem éreztem, senki nem volt a környéken, már majdnem haza értem, leültem azt hittem meghalok, már azt vártam, hogy akkor most itt mindennek vége. De nem ájultam el, aztán csak volt még annyi erőm, hogy haza érjek de nagyon szédültem, rosszul éreztem magam, a vérnyomásom is magas volt, lezsibbat a fél oldalam. Az orvos most írt fel rivotrilt, ha megint rohamom van azt mondta egyből vegyem be. de most nagyon nagyon félek, rettegek ettől az érzéstől.

2018. okt. 15. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
alapból is szorongó típus vagy?
2018. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos igen
2018. okt. 15. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod magadban legyőzni én akkor a helyedben elmennék pszichiátriára és iratnék fel valami anti-depit :) az csodákra képes.


A rivo nagyon jó gyógyszer!

Hány mg-osat kaptál? Ha 0,5-ös akkor abból nyugodtan bedobhatsz kettőt ha elkap a roham! úgy 10-15 perc alatt hatni fog vagy hamarabb.

Viszont rendszeresen ne szedd mert komoly függőséget tud okozni.


Én pl. akkor szoktam bedobni ha mondjuk tescoba kell mennem vagy valami hosszabb autópályás vezetésre stb, de csak egy db 0,5-öst, nem többet!

2018. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!