Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb 2hete már hogy rendszertele...

Kb 2hete már hogy rendszertelenül eszek, és rossz a kedvem egésznap, mitől lehet? Lentbővebben.

Figyelt kérdés

Nincs étvágyam. Vagyis inkább ha ránézek a kajára, hányingerem lesz, viszont alapból tök éhes vagyok. A közérzetem is elég rossz mostanában. Tudom, sokan mondták már, hogy lelki eredetű probléma, de nincs semmi bajom mostanában. Épp ezaz, itt a nyár, nincs suli nincs miért 'aggódnom', mégis most jön ki ez a valami..Levert vagyok egésznap, és alig eszek, pedig tudom hogy kéne.


Vagy 3hete voltam orvosnál a szivemmel, mert ugy éreztem, rosszul ver, és elmentem megnézetni nehogy valami bajom legyen. Mondta az orvos hogy szervi probléma nincs, de vérvételre el kellett mennem, pajzsmirigy vizsgálatra.(még nincs eredmény) Azóta szinte folyamatosan stresszelek, nem eszek, sírok...Fogalmam sincs mit csináljak, kérlek segítsetek.

16L


2010. jún. 24. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem lehet az időjárástól is, a szíved is meg a rossz közérzet is
2010. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat aggódsz valamiért, és tele vagy feszültséggel. Lazíts egy kicsit. Biztos van olyan dolog, amit szeretsz csinálni, most időd is van rá, élj a lehetőséggel. Vagy esetleg keress valami jó sportklubot, jógát, vagy amit tudnál csinálni. Esetleg biciklizés. Fontos, hogy mozogj, és elfoglald magad! Ez egy nehéz korszak, az idegrendszered most kicsit túl van terhelve, de a testmozgás sokat segít ilyenkor! Tudod, ép testben ép lélek...
2010. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem tudom nálad mi okozza ezt, de én már voltam hasonló helyzetben lelki okok miatt.

Nekem az segített túllépni rajta, hogy magamhoz vettem egy fél literes ásványvizes üveget és egy túrórúdit, és minden ellenérzésemet félretéve minden fél órában egy falatot toltam le a torkomon.

Először nehéz volt.

De aztán jobb lett.

Ha nem eszel a feszültség nő benned tovább, az nem jó.

Aludni jól alszol?

Az úszás segít a stressz oldásában, és étvágyat is csinál.

2010. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

rendesen alszok, este 11töl általában reggel 10ig. azzal nem is lenne baj, csak ne lennék a nap végére fáradt..pedig semmit sem csinálok, ilyen kaki időben... :s bár lehet hogy ki kéne mozdulnom, az segítene..

köszi a válaszokat, megyek és eszek valamit, legalábbis megpróbálok. :)

2010. jún. 24. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Hajrá! És igen, mozdulj ki, hisz ha nem csinálsz semmit, nem csoda ha étvágyad sincs.
2010. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam ha túl sokat alszom akkor én is ilyen vagyok. Minél többet pihensz annál fáradtabb leszel . Próbáld ki hogy nem alszol mindennap 10 ig, hanem 8 ig,
2010. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát szerintem sokat alszol, és nem mozdulsz ki, ezért valamiféle belső feszültséged lehet, ezért nem eszel...Én minél többet alszom, annál fáradtabb vagyok, és kedvetlenebb.. Menj társaságba, biciklizni, vagy valami előadásokra vagy bármire ami érdekel..könyvtár, vásárlás, lógni a haverokkal stb... Egyél gyümölcsöket, most annyi finomság van kint akár a kertben is(bár nem tudom hol laksz): málna, cseresznye stb... és tele van vitaminnal!!!!
2010. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!