Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradékonyság, gyengeség?

Fáradékonyság, gyengeség?

Figyelt kérdés

20/F


Utóbbi időben sokat stresszelek. A fejem szédült már péntek óta, már jobb. Voltam máma háziorvosomnál, és 90/150 ball kéz, és másodszor 90/160 ra volt a jobb kézen. Nem mérem rendszeresen a vérnyomást, mert fobiam van tőle. Nővérke szúrt injekciót a seggembe, és jobb lett tőle. Aztán bevettem MAGNOSOLV gránátum tablettát. Estefelé olyan gyengeség jött rám, mindjárt a szívemhez tettem a kezem, és alacsony volt. 2 bögre teát máma megittam. Már 3. nap, hogy fáradt vagyok. Beteges voltam, szedtem OSPAMOX 1000 MG antibiotikumot.



Mitől lehetek fáradt? Eleget alszom, c vitamint szedek. Nem csinálok egész nap semmit, csak pihenek.


2018. okt. 22. 21:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy JOBB, nem múlt el a fejfájás, de már nem annyira faj mint fajt.
2018. okt. 22. 21:37
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg a sportot. Nekem a kardio edzés megoldotta a fáradtságot. Régen én is gyenge és nagyon fáradékony voltam, de miután elkezdtem rendszeresen szobakerékpározni és kondizgatni nagyon energikus lettem és erősebb is. És vigyél rendszert az életbe. Ne feküdj le későn, kelj korán minden nap, egyél rendszeresen, azonos időpontokban, stb.
2018. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!