Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka folt a tüdőn?

Mi lehet az oka folt a tüdőn?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 34 éves vagyok,tüdőszürésen voltam idén (is) és holnap kell mennem orvoshoz,ahol nagyobb felvételt csinálnak! Mi lehet ez?
2018. okt. 24. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Dohányzol, van asztmád esetleg?
2018. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aszthmás vagyok! De ezért soha nem hívtak még vissza!
2018. okt. 24. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul készült a felvétel és azért kell ismételni. A foltot csak te gondolod? Az asztmát azért kérdeztem, mert pl. az előrehaladott COPD-t is röntgennel tudják kimutatni (vagyis ezen is látszik), az asztma meg hasonló hozzá, azzala különbséggel, hogy az asztma tünetmentesíthető, a copd meg visszafordíthatatlan. Sok oka lehet egyébként, pl. levegő rosszul lett visszatartva stb. Ezek kizárására szükség lehet egy másodikra
2018. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ott az aszisztens mondta hogy latott rajta valamit dr nő és nagyobb felvételt csinal.
2018. okt. 24. 17:41
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

A foltot akkor honnan veszed? Ha az asszisztens mondta akkor az nem hivatalos. Azon a kis filmen sok hiba lehet, akár lemaradt valami, vagy van valami betegséged, ami azon látszik, filmhiba, előhívási hiba, bőrredő, stb.Akár a legkisebb gyanúra is kétirányú mellkas rtg. kell.

Egyébként még mellbimbó is szokott kerekárnyékot adni.

2018. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!