Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőszürés! Zöld diónyi...

Tüdőszürés! Zöld diónyi méretű folt a tüdőn, van okom félni?

Figyelt kérdés

Édesanyám tüdőszűrön volt,ott találták. 3 hét mulva ct vizsgálata lessz,és vérvétel.

Nagyon kétségbe estem mégcsak 54-éves.


2015. dec. 5. 23:00
 1/4 anonim válasza:
43%

?

Mi az, hogy van-e okod félni? Félni vagy sosincs ok, vagy ha ilyenkor, akkor aztán van.


Éppen a tüdőklinikán vagyok egyébként, ha ebben az aspektusban nézzük, :), akkor például nincs okod félni, mert bár itt fáj, ott fáj, mégis jó és szakszerű ellátásban van részem, pedig három hete még teljesen orvosipar és gyógyszerellenes voltam. Összetett kérdés.


Egyébként, ő fél?


Ha nem fullad meg ilyenek, akkor szerintem még nem olyan durva a helyzet. Meg, nem ártana még egy tüdőszűrés...

lehet, hogy a géppel volt valami.


De tényleg nem értem ezt a dolgot, hogy "van okom félni?" Félsz, vagy nem félsz?


Ha hiszel valamiben, akkor most fordulj ahhoz. Szerencse, Isten, Sors, angyalok,stb.

2015. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A van e okom félni,abból ered hogy volt olyan aki ,azt mondta még nincs okom a félelemre. Mert még nem bizonyitott a daganat,tehát nem biztos hogy elveszitem őt.

Én máshogy érzek... Itt ha benne van a pakliban ,hogy daganat,és hogy elveszithetem. Na az màr nagyon fáj,aza a talán,gyilkol engem.

Igen fél! A nővére nem rég hunyt el. Tüdő rákban.

2015. dec. 8. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Bagózik?

Végül mi derült ki?

2016. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor volt utoljára rtg-n?
2016. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!