Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zsíros az arcbőröm; milyen a...

Zsíros az arcbőröm; milyen a közértekben is megtalálható ételekkel és italok fogyasztásával segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés

Az orvosom kérte, hogy fogyasszak olajos magvakat, ami segített abban, amire fogyasztottam, de az arcbőröm tiszta pattanás volt tőle.


Abbahagytam az olajos magvak fogyazsását, mert már rendbe jöttem azon a téren, amire fogyasztottam, azóta a pattanások nem jönnek elő, de állandóan zsíros az arcbőröm. Mélyen tisztító maszkot használok, arcradírt, de belülről is szeretnék tenni a dologért.


Sok vizet fogyasztok. De mellette milyen teát vagy milyen zöldséget és gyümölcsöt ajánlotok, ami segít ezt megoldani?



2018. okt. 26. 09:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!