Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lusta epe kijöhet a 22....

Lusta epe kijöhet a 22. életévembe? Voltam ecora, megvizsgáltak

Figyelt kérdés

Minden oké csak lusta az epém, anyumtól örökölhettem. Azért mentem vizsgálatra, mert mostanában főleg reggelente megvagyok puffadva.

Ezellen lehet tenni valamit?


2018. nov. 5. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "lusta epe"???? Ilyen ugyanis nincs!


De mindenféle epeprobléma elöjöhet bármikor az életed során.

2018. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább sűrű lehet az epeváladék és ez lassabban ürül. Ezt nevezték esetleg lusta epének ?

Bár mikor kijöhet. Bő folyadék fogyasztás, változatos étrend. Ha van súlyfelesleged azt jó lenne leadni. Esetleg epeürülést elősegítő tea fogyasztása is jó lenne már csak azért is, hogy később ne alakuljon ki epekő.

2018. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A doki legalább 30 éve ezt csinálja, aztmondta lusta az epe, nincs kő nincs homok. 173 cm vagyok kb és 62-63kg, van egy kis pocakom. Nem tudom mikor jöhetett elő, csak mostanában elég sokat fingok/érzem magam kicsit megpuffadva.
2018. nov. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!