Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A lent leirtak alapjan az...

A lent leirtak alapjan az egesz agyamat is megvizsgaltak MR-el vagy csak a velso fuleimet?

Figyelt kérdés

Az látom én is a leleten, hogy az agyam egy részét nézték! De a többit nem nagyon értem! A lényeg ha az agyam bármely részén lenne daganat vagy akarmilyen elvaltozas az meglattak volna ugye? Amugy azert voltam mr vizsgalaton mert mar par eve zug ciripel mindket fulem es nem tudom mi az oka.


T2 axiális mérés történt a teljes intracraniumról. A hátsó scaláról 3D T2 axialis,T1 coronalis,majd a k.a adása után T1 coronalis és axialis felvételek készültek. Az intra és extracerebralis liqourterek norm.tágasságúak.a kamrarendszer középállású,szimeteikus.az agyállonányban kórjelző eltérés nem mutatható ki. A kisaghíd szöglet szabad,az idegképletek jól követhetők. A belső hallójárat mko. norm tág szimeteikus. A csigák és fálkörös ívjáratok szabályosak. Vél.: kórjelző eltérés mem mutatható ki.



2018. máj. 8. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha koponyavizsgálat van fülprobléma miatt pl, akkor is az egész területet megvizsgálják. Pont mint hasi CT- vagy MR-nél. HA csak máj miatt van a vizsgálat akkor is átnézik a teljes ábrázolódó területet.
2018. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja az agyadnak.


Van olyan eszköz ami a zúgás frekvenciáján bocsát ki hangot, és megszüntetheti a fülzúgást.

2018. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedbes utolso! Es ennek mi a neve? Hol keressem?
2018. máj. 14. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!