Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bicikliznél napi 10km-t 12óra...

Bicikliznél napi 10km-t 12óra könnyű fizikai munka előtt és után?

Figyelt kérdés
3munkanap 3pihenőnap főként tapasztaltak véleménye érdekel
2018. nov. 6. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg azért, mert agyilag lennék fáradt.
2018. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Éveken át azt tettem. A mnkába és vissza.
2018. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Valójában 10km nem olyan nagy távolság bicajjal. Busszal sem járod meg hamarabb.
2018. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
10km az kb 20-25 perc alatt megvan, meglepne, ha ez elfarasztana. Az is, ha valakit agyban...
2018. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es

Mitől lennél agyilag fáradt, a sporttól, vagy a fizikai munkától? Mindkettő hatalmas szellemi kihívás.

2018. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
A munkától. Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én 12 óra munka után (dolgoztam kemény fizikai, monoton, illetve szellemi munkát is) azt sem tudom hol vagyok. Csak vagyok a nagyvilágban. Persze, haza tudnék biciklizni, de nem szívesen. Nem tudnék figyelni a forgalomra.
2018. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az nem is sok sőt ennyi mozgás mindenkinek kellene ..
2018. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gond nélkül, akár a häromszorosát is. A kerékpározás nagyon jó kikapcsolódás, 10 km pedig nevetségesen kis táv, fizikailag abszolút nem megtethelő. Szellemileg uvyanakkpr felfrissít, hiszen nem nagyon kell agyalni közben. Ha meg még a környék is szép, akkor az mär a non plus ultra.
2018. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem 12, hanem 8 vagy 9 óra, de igen, biciklivel járok. A hazafelé tényleg húzósabb, mert fáradt vagyok, de szerencsére a forgalom is kisebb.
2021. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!