Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Talan mar sose leszek az igazi?

Talan mar sose leszek az igazi?

Figyelt kérdés
Egy ideje, mondjuk jo 2-3 eve, olyan motivalatlannak erzem magam. Semmi de semmi nem motival, energiatlannak erzem magam, ha van ilyen szo. Ugy erzem hogy meg rendesen a wc-re is nehez kimennem. Fizikailag es lelkileg is faradtnak erzem magam. Sokaig depresszios vagyok, mar nem annyira, neha persze borusabban latom a napokat, de peldaul ma nem, es meg is erzem, hogy nincs semmi energiam. A napi teendokben is erzem, csak tolom es tolom magam elott a dolgokat. Evek ota tervezem hogy eljarjak edzeni, de arra se tudom ravenni magam... miert van ez? Lehet vitamin hiany? Valami tabletta segitene? Segitsetek, barmi otlet, vagy csak hogy ti hogy csinaljatok, vagy valami motivalot, ha tudnatok irni, olyan halas lennek!
2018. nov. 10. 15:00
 1/2 A kérdező kommentje:
* bocsanat, eliram depresszios voltam
2018. nov. 10. 15:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Voltál már pszichológusnál? Esetleg pszichiáternél? Enyhébb esetekben segíthetnek a vitaminok, de depressziónál már kevés.
2018. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!