Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nemsokára 18 leszek 1 hét...

Nemsokára 18 leszek 1 hét mulva és a bárátaim elhivtak egy buliba de az a baj hogy? (Többi lent). Nagyon kellenének a tanácsok mert nem tudom mi tévő legyek

Figyelt kérdés
Szóval még sosem voltam bulikban se barátnőm nem volt se semmi érdekes az életemben,és attól félek ha elmegyek 0 tapasztalattal akkor kicsit rosszul fogom érezni magam abban a tárasaságban mert ők olyanok hogy lerészegednek asse tudják hogy mit csinálnak,lesznek csajok is meg minden és én félek az ilyen dolgoktól leblokkolok egy lánnyal se tudok beszélgetni,de azt mondják a 18-adik szuletésnapot meg kell unnepelni okvetlen és ha nem megyek el akkor lehet hogy megbánnám vagy csak rosszul dolgok sülnének ki belőle.Szerintetek mi legyen ?

2016. ápr. 3. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
18 éves korom után mentem én is elsőnek discoba. Persze iszogattam már előtte, de csak úgy ismerősöknél zárt körben. Előtte nem is jártunk bulizni. Szóval igazából a 14 éveseket nem is értem mit keresnek a discoba meg miért isznak cigiznek. Vagy a szüleik ezt hogy engedhetik meg. Teljesen normális vagy. Nem gond, hogy most mész majd elsőnek és most kezded el, hiszen legalább új dolgokat is hozhat az élet folyamatosan és nem lőttél el mindent 14 évesen így az életed nem fog unalomba és gusztustalanságba folyni. Csak engedd el magadat. Nem kell lerészegedned, hogy jól érezd magad. Igyál egy keveset, hogy fel oldódj és legyél önmagad. :) Nyugodtan menj el! Jó szórakozást.
2016. ápr. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
66%
Szerintem ne gondolkodj Ennyit. Menj el nyugodtan hidd el jól fogod érezni magad. Valahol el kell kezdeni és szerintem te pont jókor teszed. Ha meg nem érzed jól magad simán hazamehetsz. Lerészegedni meg szerintem nem kell csak azért mert 18 vagy elég ha egy kicsit iszol. Olyanba meg ne hagyd magad belevinni amit nem akarsz mert másnap megbánod. Jó szórakozást! 😊
2016. ápr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem halgass #1-re ;) és figyeld a poharadat és az üvegedet mert bármikor belekerülhet egy drog vagy akármi az italodba ha nem figyelsz
2016. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
31%
nyugodtan menj el, lazíts, érezd jól magad. igyál te is hogy jobb kedved legyen, gátlástalanabb legyél. én 14 évesen kezdtem el bulizni, pasizni meg inni, nem bántam meg nem volt korai. élvezd az életed... és ha most nem csinálsz hülyeségeket később tuti megbánod, és nem lesz min nevetned
2016. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm mindenkinek a választ ez sokat segittet jobban eltudtam rajta gondolkodni :)
2016. ápr. 3. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahol el kell kezdeni...
2016. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!