Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki segitsen (? )

Valaki segitsen (? )

Figyelt kérdés
Ugy érzem kezd ki jönni a pánikrohamom és hát az egész pánikom arról szól,hogy félek a hányástól és nem tudom mit tegyek. Milyen hámyás elleni szer fog nekem segíteni? A választ elöre is köszönöm
2018. nov. 13. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A hányás anyagcsere mérgektől többlettől szabadul meg a test . Nem egyszerű átélni de természeti törvény .
2018. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom de félek tőle nagyon. Volt egyszer egy deadelonos időszakom most van a cerucalos azt mondják barmilyen eredetü hányingerre jó tehát akkor vagyok nyugodt ha van itthon. Legyen vírus vagy akármi hasmenés is csak
2018. nov. 13. 17:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak ne legyen hányás
2018. nov. 13. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi oka lenne annak, hogy hánynál? El lehet képzelni egy túlevést, valami vírus jellegű dolgot, állandósuló belső feszültséget, esetleg valami tartós biokémiai problémát.


Nem árt, ha tisztán látunk.


Sosem a problémát kell kezelni, hanem mindig az azt kialakító okot.

2018. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én minden nap attól rettegem hogy elkaptam a virust
2018. nov. 13. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami lelki folyamat következménye. Tehát akkor ott kell rendet tenni.
2018. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt tudom. De már nem megy.. és elegem van
2018. nov. 13. 18:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Raadasul egyedul vagyok itthon es nagyon nem erzem jol magam. Nem faj semmim csak a kozerzetem kibirhatatlan sirhatnekom is van nyugos vagyok
2018. nov. 13. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!