Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki SEGÍTSEN egy pár jó...

Anakvis kérdése:

Valaki SEGÍTSEN egy pár jó tanáccsal kérem. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy több mint 2 éve már 2016 nyara óta falási rohamaim vannak heti 2x-er (minimum). Már nagyon nem érzem jól magam szorongok,utálom magam a fejem fáj minden nap és mintha a szívem se akarna már normálisan működni (19/F vagyok)már elegem van ebből alig kapok levegőt nem tudok normálisan aludni nincs nap amikor jól érezném magam és nincs senki akivel megtudnám ezt osztatni. A szüleim csak még rá tettek erre még 1 lapáttal. Pszichológushoz nem tudok menni mert nincs a közelben és messze meg drága lenne. Egy keveset magamról egész életemben kövér voltam, nem volt semmi amit szerettem csinálni,önbizalom hiányos is voltam) ha valaki átment ezen hosszú ideig hogy jött ki belőle?

2018. okt. 6. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még iskolába jársz, keresd meg az iskolapszichológust. Ingyenes.
2018. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Edzettem egy darabig és egészségesen ettem lefogytam és e miatt elkezdtek itthon "basztatni". Sajnos már feléltem a tartalékaim ezért nem magamnak vásárolok be így nem igen van itthon "egészséges" kaja

Azért nem mertem elmondani senkinek nehogy az legyen hogy mi vagy te lány? csak azoknak vannak ilyen gondjaik stb.

2018. okt. 6. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig muszáj lenne szakemberhez fordulni.

Az evészavar önmagában súlyos probléma, neked még más tünetek is társulnak hozzá.

Kisebb városokban is van TB pszichológus vagy pszichiáter, nézz utána, biztosan van megoldás.

2018. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt is kérhetsz tanácsot:

[link]

2018. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Adom mindenkinek a zöld pacsit, de sajnos ahogy magamat ismerem nem fogom tudni rávenni magam egyikre sem. Itt is csak azért tudtam rávenni magam mert megöl az ideg és itt úgymond névtelenül tudom kiírni
2018. okt. 6. 20:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Őszintén nem is tudom mit vártam hogy majd neten keresztül meggyógyítanak csettintésre vagy nem tudom :(
2018. okt. 6. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
A Kék-vonal ugyanúgy névtelen, mint ez itt. Szerintem egy próbát megér. Telefonon is hívhatod őket, meg van chat is az oldalukon, ahogy neked jobb.
2018. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a falási rohamok oka lehet a kóros vércukor háztartás, mérd meg ilyenkor a cukrod, ha van lehetőséged rá.
2018. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!