Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiúk, férfiak, hogyan, mikor,...

Fiúk, férfiak, hogyan, mikor, milyen módon tisztítjátok, ápoljátok a végbél nyílásotokat?

Figyelt kérdés
Vajon jól csinálom?-én ugye este zuhanyzok, ilyenkor mosom meg a kipufogót!széthúzott farpofákkal, a lyukat jól át dörzsölöm a szappannal,kvázi,kicsit megújjazom magam.nagy nyomású zuhanyrózsával öblítem.de mit tegyek ha már fürdés után,késöbb jön rám a kakkantás?-ha látom a törlőpapíron hogy tiszta,akkor..ennyi. ha nagyon kenődik,akkor egy fürdőszivaccsal át törlöm, mégegyszer már nem zuhanyzok le.sajnos bidém nincs.mert ugye meztelenűl alszok.-vélemények?- saját tapasztalatok?- ötletek?

2018. nov. 20. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nőként írok. Szerintem a belső mosás teljesen felesleges, főleg nem szappannal!

A bidét sem seggmosásra találták ki. Viccesnek tűnhet, de szemből kell ráülni, ugyanis nőknek készül.

Lehet kapni nedves Wc papírt, amiből 3-4 szeletet nyugodtan be lehet dobni és le lehet húzni annélkül, hogy eldugítaná a wc-t.

2018. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, becézgeted is?

Aztán majd mit fogsz csinálni, ha szimplán utazás alatt, melóhelyen kell kakkantanod? Pánikrohamot kapsz, mert nem polírozhatod tükörfényesre?

2018. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megmosom utána ha nem tudok zuhanyozni. Simán a kád szélére ülök és megmosom. Így érzem jól magam. Aztán ha olyan helyen vagyok ahol nincs rá alkalom akkor persze kihagyom és ennyi, de otthon így csinálom. Viszont ez ritka mert ugy időzítem, hogy fürdés előtt megyek wécézni.
2018. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nekem kb 10 éve alap, hogy minden "kakkantas" után megmosom a fenekem. Nekem így komfortos és ezért az esetek 99%-ban igyekszem otthon elvegezni a nagy dolgot. És ha esetleg az esti zuhany után jön rám a dolog, nem vagyok rest újra lezuhanyozni.
2018. nov. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy vödörbe engedek vizet, azt kézzel kimosom
2018. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!