Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha a fogorvos fúrja a fogam...

Ha a fogorvos fúrja a fogam és szólok hogy rosszul vagyok pl. ájulás érzetem van vagy szédülök akkor mit fog csinálni? Felönt vizzel vagy mi? XD

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy önt fel XD Azért elsősegélyt ő is tud adni. :D
2018. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát reméljük, hogy legalább abbahagyja a fúrást... Ha félsz a fúrástól, kérhetsz érzéstelenítést. De nem minden orvosnál és nem minden esetben szükséges, van, aki nagyon ügyesen fúr fájdalom nélkül. Én sokáig kértem, de most olyanhoz járok, aki nagyon finom kézzel dolgozik, nála nem kell, és így elkerülöm, hogy még az injekció helye is napokig fájjon.
2018. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Múltkor is majdnem elájultam gyökérkezelésnél észre vette hogy rosszul lettem. De ha tényleg elájulnák segitene? Vagy ha most én szólok neki hogy szédülök mert rámszokott jönni akkor olyankor még nem csinál semmit?
2018. nov. 21. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Feltartod a kezed, és MIUTÁN kivette a fúrót a szádból, elmondod, hogy szédülsz. Abba fogja hagyni, adnak vizet, vagy kicsit kimész levegőzni, vagy kint leülsz. Ha jobban leszel, akkor folytatja, ha nem, akkor haza küld, és majd legközelebb. Mivel orvos, ha ténylegesen elájulnál, tudná, hogy mit kell csinálni.
2018. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!