Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Mikor rossz az idő, szürkés, esős és párás, akkor mindig rámtör a sírhatnék, rossz kedvem van, és fáradt vagyok. Mit lehet ez ellen tenni?

2018. nov. 26. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem kapsz energiát a Napból. :) Mert a nap fénye is tölti az embert, életerőt ad; pont mondta múltkor valaki, hogy a szoláriumnak is tud ilyen hatása lenni; egyébként van kimondottan bőrtápláló szolárium is, ami nem csak kíméli, hanem talán még tök jót is tesz; de közben meg barnulsz:) Mondjuk én nem értek ezekhez a dolgokhoz, de a szoli is szóval aszerint aki a múltkor mondta, hasonló hatású a naphoz; és egyébként ebben van is valami:) De egyébként ha szolizni mész, akkor mértékkel; még esetleg vitaminokkal feltunningolhatod magad. PL egy gyümölcslével, vagy keksszel, vagy müzlivel, gabonapehellyel, mézes teával, alma, narancs, kivi, körte, banán, mandarin, mogyoró, bab, dió stb:):):) A kakaóban is van valami, ami tölt, valami vitamin, vagy ásványi anyag; szóval a csoki is jót tud tenni, valami endorfintermelést is elősegíti, szóval az is jó, csak ne csokievésből álljon az egész napod, tehát mindenből mértékkel:):):):)
2018. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*meg ha beborul az idő, akkor neked is olyan borongós hangulatod lesz; lehet picit álmosító is, mert nem ébredsz fel teljesen, mert nem süt úgy a napfény téged; nem ér annyira:):) Meg nemtom, valami olyat olvastam, hogy pl tél kapcsán, hogy pl télen hamarabb sötétedik; és ha sötét van, a tested, a szervezeted már az alváshoz készül; el kezd arra készülődni, arra hangolni magát.
2018. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*a tej is nagyon tápláló:) Abban is sokminden jó van:):):)
2018. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!