Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szinte folyamatos fáradtság,...

Szinte folyamatos fáradtság, tompaság itthon, míg munkahelyen egyáltalán nem érzek ilyet?

Figyelt kérdés
Legtöbbször meló (12 órákat dolgozok) után sem érzem magam ennyire szétcsúszottnak, mint amikor itthon vagyok. Miért lehet ez? Itthon kb csak a gépet nyomom, meg a házimunkát végzem el.
2018. nov. 26. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint az itthon vagyok alatt azokat a napokat értem, amikor szünnapos vagyok.
2018. nov. 26. 14:17
 2/6 anonim ***** válasza:
A gép hatása. Ha te magad is érzed, hogy nem jó így, ne használd annyit a gépet, és máris változatosabb lesz az életed.
2018. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát tény, hogy amikor leülök elé, akkor órákra itt ragadok előtte és sokszor nem is csinálok mást, mint céltalanul böngészek.
2018. nov. 26. 14:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Az imént elsétáltam a boltba meg vissza (nagyjából 200-300 méter oda-vissza a táv) és már nem érzem magam annyira tompának, mint korábban a nap folyamán. Csak az a baj, hogy gyorsan visszatér mindig az az állapot...
2018. nov. 26. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert már megint a gép előtt ülsz.
2018. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok mást csinálni itthon, ez vagy az olvasás marad. Olvasni is elég sokat szoktam.
2018. nov. 26. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!