Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Füstszagot érzek. Mi lehet...

Füstszagot érzek. Mi lehet ez? Bepánikoltam rendesen.

Figyelt kérdés

20/F


Tegnap amikor mentem a lány után, tüzeltek, jöttem haza, még mindig éreztem, és olyan lett mindenem, a nadrágom, pulcsim. Felkelek, és füst szagot érzek. Anyukámtól kérdezem, érzel füst szagot? Hogy nem. Kinyitom az ablakot, és füst szagot érzek, de az abblakjaink be vannak zárva. Megyek a konyhába erősebben érzem a füst szagot.



Nagyon félek. Mindenféle gondolatok járnak az eszembe ilyenkor, hogy mi lehet ez :/ pánikba vagyok esve, félek rettenetesen.


Mi lehet ez szerintetek? Valami betegség neadjisten?


2018. dec. 6. 06:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Apukám jár ki be, lehet ettől érzem a füstszagot? Félek nagyon
2018. dec. 6. 06:41
 2/19 anonim ***** válasza:
Egek, azt hittem kisgyerek írta ki a kérdést, nem felnőtt férfi...
2018. dec. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Talán kisgyerekes ez a kérdés, de én nagyon be vagyok pánikolva.
2018. dec. 6. 06:56
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mostál hajat tegnap? Simán lehet hogy a saját hajadat érzed... ugyanis befoghatta a füstszag, ez már csak ilyen Nem kell rögtön a semmin kiakadni.
2018. dec. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A füst beeszi magát mindenhova, az orrodba is, majd elmúlik.
2018. dec. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Amikor tegnap mentem a füst mellett, otromba szívtam a füstöt. Bent maradhatott az orromban? Nagyon félek. Már depis vagyok szó szerint.
2018. dec. 6. 09:25
 7/19 A kérdező kommentje:
Orromba
2018. dec. 6. 09:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Állítsd le magad, gondolj másra, nem lesz semmi bajod ettől, és ha nem figyelsz erre a butaságra, el is fog múlni. Ez leginkább hipochondria egyébként, bebeszéled magadnak, hogy érzed, és érzed is ettől. Vagy annak van igaza, aki azt írta, hogy pl. a hajadba bevehette magát a füstszag.
2018. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Pánikolj, meg fogsz halni a füstszagtól, sőt, lángra is kapsz.
2018. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
túljátszod kérdező, állj le.
2018. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!