Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton fáradt vagyok így az...

Folyton fáradt vagyok így az agyam se fog rendesen. Hogyan tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Nem számít mennyit alszok, mindig nagyon fáradt vagyok és ha próbálnék nekiülni tanulni, nem sikerül mert egyszerűen nincs hozzá energiám. Általában egész nap csak filmet nézek, olvasok vagy pl. ebayen böngészek mert ezek kikapcsolnak és nem fárasztanak le még jobban, de nagyon zavar hogy nem csinálok semmi hasznosat mert így elrepül mellettem az idő. Szeretnék tanulni, de ha sikerül is elkezdeni, ólmos fáradtságot érzek és nem megy a koncentráció. Van valamilyen tippetek hogyan küzdhetnék ez ellen?
2017. nov. 25. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Kiégésre (burnout) emlékeztet amiket leírtál. Akkor szokott előfordulni amikor azt érezzük hogy túl sokat fektettünk bele valamibe és az eredmény meg kevés.
2017. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!