Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak füvel vagy xanaxal bírom...

Csak füvel vagy xanaxal bírom ki mostanába a napokat. Úgy egész kellemesen elvagyok mint ahogy külömben nem. De tudom hogy ez nem egézséges és ezért zavar, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sokszor szenvedésnek érzem a napjaimat és ezek szoktak segíteni.

Inni nem iszok meg nem is akarok,de nem lenne valami más jobb megoldás ami kevésbé káros?

Sportot ilyeneket felesleges írni mert attól ugyanúgy nem tudom elviselni a buta embereket meg a nehéz helyzeteket.

27/F


2018. dec. 10. 18:09
 1/4 szántóvető ***** válasza:
már megbocsáss de nehéz elképzelni hogy mik azok a kiváltó okok ami miatt minden napot szenvedésnek élsz meg.minenképp szakember segítségére lesz szükséged,neki van esélye segíteni miután felállítja a diagnózist.
2018. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz! A füvet felejtsd el, mert nem lesz jó vége, ha használod. Akkor inkább a Xanax, mert azt le lehet apránként tenni.
2018. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Vajon mit? Hagyd abba és gondolkodj el azon, hogy az emberek a buták, vagy te aki nem tudod elviselni őket és kábítod magad. Ha nem látsz más kiutat és magadtól képtelen vagy változtatni akkor viszont szakember segítségét kellene kérni. Nem tudom mik lehetnek azok a problémák amik elviselhetetlenek, de egy férfi álljon a sarkára ha nehéz is és ne nyafogjon, ez a véleményem.
2018. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A halálodba vezet elobb utobb es ne gondold hogy hűlyesseget irok.

Tudod ezt csak 1x kell megtapasztalnod de tobbe mar nem.jossz vissza.

Hagyd abba es keresd Istent ameddig van ra lehetõséged, keresd Isten orszagat ,Hivd segitsegul az Ur nevet es megszabadulsz minden szorongásodtol

2019. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!