Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz lelet! Biztosan rák lesz?

Rossz lelet! Biztosan rák lesz?

Figyelt kérdés
Napok óta fájt a lábam,röntgenen egy jóindulatú csonttumor jelenlétét látták,amivel jövő héten kell mennem tovább. Viszont azóta a férjem észrevette,hogy a szemhéjam illetve alatta a bőr sárgás színü,továbbá a hónaljamban egy icipici csomót tapintottam ki és fáj is napok óta. Nagyon megvagyok ijedve,alig várom már hogy találkozzak az orvossal,hiszen lehet ez már áttét jelei. Nyirokcsomó,ami fáj duzzadt,a májra ha átterjedt az magyarázza a sárga bört a szemem körül. Ékszakánként reszketek,folyik rólam a víz,alig eszem már fogytam rengeteget csak ezen jár az agyam.
2018. dec. 14. 14:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Teljesen igazad van abban, hogy egy embernek egyszerre több betegsége is lehet! Viszont pont ezaz amire én gondolok, hogy nagy valószínűség szerint ez nem egy jó hanem egy rosszindulatú dolog lehet, hiszen akkor nem lennének mellette más panaszaim is!
2018. dec. 15. 15:55
 12/15 anonim ***** válasza:
Teljesen más képe van a jóindulatú csonttumornak. Ha nem értesz hozzá, akkor nem értem mit kell kombinálni. Ne képzeld magad orvosnak, mert semmi értelme, csak hergeled magad.
2018. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, Ct-re küldött. A röntgen alapján jóindulatú daganat lehetősége felmerül. Legalábbis ez van a papiromra írva. Úgyhogy nemhogy megnyugodtam volna, még idegesebb lettem. Azt hittem egyből azt mondja majd az orvos, hogy igen ez jóindulatú. Hát nem...
2018. dec. 22. 12:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia, kiderült mi okozta a panaszaidat?
2019. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem. Voltam azóta ctén, ami szinten mutatott ki elváltozásokat de nem azt amire eredetileg gyanakodtak. Szóval nem az a jóindulatú daganat amit elsőre tippeltek... Nem sikerült azonosítani a kóros területet. Azt a választ kaptam,hogy ha továbbra is panaszaim vannak akkor menjek mri-re. Panaszom az már nincs de hónap végén megyek mri-re. Úgyhogy nem tudom mi lehet az, az ortopéd orvos sem. Nem tudja azt mondani hogy nem rosszindulatú, de tuti nem jó. Na legyél okos...
2019. márc. 7. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!