Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ellene? Àllandòan...

Mit tegyek ellene? Àllandòan szorongok valamin, màr szerintem ez durva.

Figyelt kérdés
Règebben is voltak "paràim", de 2 ève nagyon ràmtört, pedig extrèm sportot is űzök. Miòta szètdolgoztam magam a vàllalkozàsomban 2 ève , azòta van. Egèsz nap olyanok jàrnak a fejemben, hogy mivan ha elhagyom a telefont, betörnek, autòbalesetet szenvedek, ez az àllaPot teljesen lefagyaszt sokszor, ùgy működök mint egy nyugdìjas, pedig csak 35 vagyok. A baràtnőm is ràtesz, kèsz kàosz, sok minsenben konteollàlni kell, elhagyja az eszèt is. Pedig szeretem.Ő 28 èves. Nèha furànak is tart, mert règebben nem ilyen voltam ès màr akkor is ismert futòlag. Soha nem vagyok felszabadult.

#félelem #szorongás #para #aggòdàs #feszülès;
2018. dec. 20. 15:52
 1/2 anonim válasza:
Szia! Sajnos választ, tanácsot adni nem tudok, csak veled együtt érezni! Tudom milyen ez az érzés. Évék óta szenvedek benne, ez az állandó mi lesz ha, mi lesz ha, elüt az autó, kirúgnak, beteg leszek, leég a lakás....stb. Sajnos nekem erre már ráment félig meddig az egészségem. Hasi panaszain voltak évekig míg kiderült, hogy IBS-em van. Nézz utána ha gondolod, bár a problémát megoldani nem fogja. Kaptam egy marha gyenge nyugtatót, amitől állandóan aludtam álmos voltam. Ebből azt vettem le, hogy beteg vagyok valami bajom van azért alszom. Nyilván nem így volt, de itt is volt a mi van ha azért alszom mert ez és ez és ez van... Ördögi körbe kerültem és azóta is benne vagyok. Pedig nem kéne, a mának kéne élni, nem folyamatosan azon stresszelni, hogy mi lesz ha. De nem megy. Nagyon nem. Úgyhogy hátha jonnek Neked hasznos válaszok és sikerül kilábalnod belőle. Tudom, nem segítettem, de legalább tudd, hogy vannak még hasonló cipőben...☺
2018. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves vàlaszolò! Örülök a vàlaszodnak, hasznos is volt, igen, a mànak kène èlni, de okosan. Ami nekem se megy...
2018. dec. 21. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!