Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mákos bejglitol gyomorfajdalom...

Mákos bejglitol gyomorfajdalom. Más is van így?

Figyelt kérdés

Évek óta mindig diósat ettem, de most benyomtam két szelet mákosat és két órája szenvedek. Nagyon görcsöl a gyomrom, már két no-spat is bevettem, de nem segít sokat.

Mit tehetnek még, hogy jobb legyen? Melegvizes palack a hasamra segíthet?

Köszi, ha valaki tud valami hasznosat mondani!!


2018. dec. 23. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A nospa ezen pont nem segít, hanem ront ha ész nélkül zabálod. Valami emésztés segítő bogyót kéne bevenned. Bilagit vagy ilyesmit. De ha jager van otthon akkor tolj le egy felest, az is segít.
2018. dec. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Zabalas az, ha eszek két szelet sütit?

Köszi az együtterzest! Egyébként a stílussal ahogy írtok van baj főképp. Nincs itthon bilagit, mert úgy tudom az venykoteles. És csak megkóstoltam amúgy, hogy hogy sikerült, nem pedig bezabaltam belőle.....

2018. dec. 23. 15:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja ha a szavakon lovagolunk.... Akkor megettem két szelet mákosat. Köszi a nulla hasznos tanácsot. Gondolom, ti nagyböjtot tartotok holnaptól. Ja tudom, tudom, ti nem fogtok "zabálni", mint én!....
2018. dec. 23. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki bántott kérdező? Én pl segíteni próbáltam, de akkor pukkadj meg...
2018. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!