Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kezdhetnék ezzel?

Mit kezdhetnék ezzel?

Figyelt kérdés

Általános óta iszonyatosan stresszelős vagyok,sokszor vagyok rosszul.

Ha megyek valahova,hányingerem van és fáj a hasam, sokszor le is mondom a programokat amiatt hogy jaj nem akarok ott is rosszul lenni.. Nagyon utálom ezt, de nem tudok mit kezdeni vele, orvosok se mondanak erre semmit.

Jelenleg az a problémám hogy a barátommal a haverjainál szilvesztereznénk de én nem szeretem az ilyen bulizós dolgokat és ha már rágondolok rosszul vagyok, jobb szeretnék inkább itthon maradni (szüleimmel élek), de aznap van a barátom szülinapja így nem akarom elrontani az estéjét azzal hogy nem megyek csakmert ilyen vagyok amilyen.. ő velem akarja tölteni de én meg tudom hogy jobban érezné a baráti körében magát..2hónapja vagyunk együtt.

Én 20 éves vagyok, erre valamilyen gyógyszert lehet szedni? MagneB nekem nem hatott,azt kipróbáltam..


2018. dec. 25. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Gygógyszert sose szedj erre meg ha lehet semmire sem mert tőnkretesz. Azt kéne kideriteni mi váltotta ki ezt nálad. Mitől félsz? Mi a baj? Apró lépésekkel kezdj el járni társaságokba. és megszokod idővel széppen lassan. Ne aggódj semmi miatt csak érezd jól Jó helyen leszel érezd úgy magad mintha odahazza lennél. Az embereket meg mintha csak a megszokot tárgyaid butoraid lennének vagy valami ilyesmi. Ezt csak magad tudod megváltoztatni a gondolkodsoddal. Érzed jól magad Jó bulit. Áldott új évet neked.
2018. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!