Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdhetnék ezzel a...

Mihez kezdhetnék ezzel a szörnyű gondolattal?

Figyelt kérdés
Téveszméim szoktak lenni tehát elhiszek olyan dolgokat aminek semmi köze a valósághoz, szedek gyógyszert is rá. A probléma az hogy tegnap fodrásznàl voltam és attól félek hogy tudtomon kivül megszúrtam valakit ott egy ollóval.ilyenre képtelen lennék mégis rettegek a börtöntöl stb.. mit tehetnék?
2017. dec. 31. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt szakembertől kellene megkérdezni. Én annyit tudnék mondani, hogy ha valakit bántottál volna, akkor azt nem hagyták volna szó nélkül. Eleve el sem engedtek volna a fodrászatból, és kijött volna a rendőrség. Erre meg emlékeznél. Mivel nem emlékszel ilyesmire, nem is történt meg.
2017. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már a rendőrök, a kommandósok kopogtatnának nálad ha ez így lenne. Szólj a dokidnak, valszeg nem jó a gyógyszer amit szedsz.


Engem meg megkarcolt egy párhónapos kutya a fogaival, gőzöm nincs be volt e oltva. Már elmentek mikor észrevettem vérzek, ffff. Gondolhatod, most parázzak (?) XD

2017. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* Ennek már 2. hete és még élek. Ha te meg leböx valakit úgyis megtudod, mert hajtóvadászatot indítanak utánad, úgyhogy no para. Keresd a dokit !
2017. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!