Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek rosszul?

Mitől lehetek rosszul?

Figyelt kérdés
Még januárban elkezdtem edzeni, de 5 hónap után abba hagytam és októberben újra kezdtem és rosszul voltam közben (öklöndöztem rosszabb esetben) néhány edzést birtam csak végig csinálni rosszullét nélkül, de ez előjött a munkahelyen is és utána már akárhol legtöbbször csak a közérzetem sz@r mert de ez után elkezdek öklöndözni. Már voltam orvosnál, szemészeten, fül-orr-gégén, hallásvizsgálaton, neurológián, meg volt a teljes vérkép és az MRI is. Már jó formán nem merek elmenni sehova mert félek, hogy rosszul leszek. Ha bárkinek volt valami hasonló és tud rá megoldást kérem írja meg!

2018. dec. 25. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Stressztől, szorongástól?
2018. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kérdezték ezt is sok helyen meg a barátaim is, hogy valamit nem mondok el pedig mindent kibeszélek magamból
2018. dec. 25. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
igaz, nem öklendezéssel, de nekem is volt hasonló gyakori rosszulléttem. még mindig van időnként. nem tudom, a pánik betegség ismerősen hangzik-e, de szerintem érdemes lenne végiggondolni hogy nem lehet-e ez. én is random helyeken tapasztaltam rosszul léteket, pedig már nem is stresszeltem. egyszerűen a testem mintha átállt volna, és minden kis sz@rtól rosszul voltam, órákon, utazás közben, stb. nekem is volt egy időszak amikor kifejezetten hányingerrel jött ki a dolog. a megoldás a problémámmal való szembenézés volt, és a megszokása. rá kellett jönnöm, hogy igazából semmi bajom, és nem is lesz semmi baj, nem fogok hányni, és ez mind stressz okozta tünet. a lényeg, hogy nyugodj meg, vegyél ki néhány napot, és pihenj. pihend ki magad, és ha az orvosi eredményeid jók, akkor ez bizony stress/pánik lehet, és semmi fizikális bajod nincs!:) úgyhogy fúdj ki magad, aztán vágj bele mindenbe megint. és ne félj, hogy előjön. ha előjön, akkor abbahagyod amit csinálsz, iszol hideg vizet(!), és lenyugtatod magad. ha nagyon rossz hazamész, de nem lesz semmi baj!
2018. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már igazából egyszer emiatt jöttem el melóból és 2 hét táppénzen voltam és nem segített most már ott tartok ha el megyek a házból valakikkel vagy boltba akkor már szarul vagyok ha kocsival megyek egyedül akkor nincs semmi bajom
2018. dec. 27. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
A nyelőcsöveddel lehet problémád. Nekem diónyi gyomorszájsérv okozta ezeket több évtizeden keresztül. Már skizofréniát is ragasztottak rám a profécisták! Mire rájöttem minden problémám eredendő okára.
2018. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs a nyelőcsövének semmi baja. Ez enyhe pánikbetegség, erős szorongással súlyosbítva.
2018. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!