Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bal oldalon oldalt a bordán...

Bal oldalon oldalt a bordán belül csak a tüdő van?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert pár napja olyan furi ott lent inkább a borda vége felé lefelé,amikor lehajolok és mély levegőt veszek akkor a bordám alatt fura "bugyborgó" érzésem van.kb olyan mint amikor hurutosan köhög az ember és nem szakad fel hanem érzi hogy a hörgöin van vmi...na kb olyat érzek odalent oldalt.nem mindig de napi kb 3x érzem amikor éppen úgy hajolok vagy úgy fordulok.a tüdőm lehet vagy valami más?mert amugy nincsen semmi bajom,mármint nem köhögök,nem fáj sehol,egy picit fulladok,de az az allergiámtól van valószinüleg.még a beleimre gondoltam de nem tudom azok merre kanyarognak odabent...
2010. jún. 28. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a belek nem ott vannak, inkább a tüdő lehet...
2010. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ha a tüdőm az akkor mi baja lehet hogy ilyet érzek?most voltam tüdőszűrésen ha valami gond van akkor azon látszani fog?
2010. jún. 28. 15:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a szív is ott van, de az meg mitől bugyogna? Azért a háziorvosnak csak el kellene mondani. A tüdőgyulladás is bugyorog, főleg, ha elhúzódó.
2010. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
még sosem volt tüdőgyulladásom..lehet hogy az van csak nem tudok róla?kb 1 hónapja volt hurutos köhögésem,szedtem köptetőt aztán helyrejött.lehet hogy visszamaradt valami de nincsen tünetem,mármint sem láz sem köhögés?
2010. jún. 28. 16:07
 5/11 A kérdező kommentje:
nem a szívem tájékán van hanem kijebb,inkább oldalt,és hátrafelé,de inkább oldalt.
2010. jún. 28. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem is ez van , megilyedtem hogy a májam sza.axik, de ez cdsak a gyomor, nyugi : [link]

nézd meg ezt!!! Szemből készült , tehát ami bal az jobb, ami jobb az bal!

2010. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én írtam a tüdőgyuszit. Lehet, hogy nem gyógyultál ki teljesen, és szövődmény lett belőle. Ha van melletted valaki, tegye a fülét a hátadra majd a mellkasodra. Sóhaj, és ha hallja hogy szörcsög, akkor tüdőgyulladás.
2010. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget.tegnap már meghallgatta a párom de egyformának hallotta mindkét oldalt.azért vagyok bizonytalan mert csak időnként és mondhatni ritkán érzem tehát nem folyamatosan lélegzetvételkor,hanem csak 1x 1x.remélem semmi komoly bajom nincsen,mindenesetre most voltam tüdőszűrésen ha gond van ,ott csak látták ,akkor kiértesitenek.
2010. jún. 28. 19:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Bal oldalon a bordaív alatt egy tenyérnyivel van a májad,szóval ez kilőve,a tüdőgyulladást észrevetted volna már,mert eléggé fáradt és lázas lennél,a szív,mint tudjuk nem ott van,úgyhogy ez egy jó fogós kérdés volt...:)

Talán a gyomrod "bugyborog",most van egy jó kis rota vírus,talán az bújkál benned.Az unokaöcsém ma jött ki a kórházból emiatt,mert egyik pillanatról a másikra hányni kezdett,és elkapta a hasmars,majdnem kiszáradt,mert még a víz se maradt meg benne!!!De ez is csak találgatás.

Szóval igazából segíteni nem nagyon tudtam,remélem meggyógyulsz!

2010. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a "bugyborgás" mint olyan bizonyos pózokban van és légvételnél érzem,de nem állandóan.A tüdőszűrőm negativ lett,gondolom ha valami komoly lenne,mondjuk víz a tüdőben az látható lett volna.nem tudom mi lehet....ha nem múlik akkor elmegyek az orvoshoz.köszi a válaszokat.azért ha valakinek van még ötlete azt szivesen fogadom.
2010. jún. 29. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!