Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bal oldalon oldalt a bordán...

Bal oldalon oldalt a bordán belül csak a tüdő van?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert pár napja olyan furi ott lent inkább a borda vége felé lefelé,amikor lehajolok és mély levegőt veszek akkor a bordám alatt fura "bugyborgó" érzésem van.kb olyan mint amikor hurutosan köhög az ember és nem szakad fel hanem érzi hogy a hörgöin van vmi...na kb olyat érzek odalent oldalt.nem mindig de napi kb 3x érzem amikor éppen úgy hajolok vagy úgy fordulok.a tüdőm lehet vagy valami más?mert amugy nincsen semmi bajom,mármint nem köhögök,nem fáj sehol,egy picit fulladok,de az az allergiámtól van valószinüleg.még a beleimre gondoltam de nem tudom azok merre kanyarognak odabent...
2010. jún. 28. 15:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
na, van valami eredmény? én is érzem ezt a bugynorgást már pár hónapja, de akinek elmondom azt sem tudja miről beszélek, még az orvos sem.
2011. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!