Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában olyan érzésem van,...

Mostanában olyan érzésem van, mintha bármelyik percben elájulhatnék. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Konkrétan rosszul nem vagyok, tehát nem szédülök vagy ilyenek, csak folyamatosan az az érzésem van, hogy bármikor elájulhatok vagy esetleg leállhat a szìvem.

És olyan gyengének is érzem a szívem mostanában. Már akkor összevissza dobog ha rendesen futok egy kört az iskola kórül és vagy 10 perc mire rendesen visszaáll a régi ütemre.

Reggelente is mindig nehezen kelek, és először olyan nem valóság érzetem van, mintha bármelyik perben vége lehetne a életemnek.

Néha még a saját testemtől is megijedek, hogy jé, ez az én testem. Jé, én ezzel a kézzel írok? Utána mindig rosszul leszel, elkezd nagyon gyorsan dobogni a szívem és le kell feküdnöm. Többször volt már ilyen tanórán is. Egyszer ki is kellett mennem miatta.

Nagyon félek miatt. Már WC-re se tudok nyugodtan elmenni anélkül hogy ne paráznék, hogy most biztos elájulok.

Egy évs voltam orvosi kivizsgálásokon ájulás miatt, de nem találtak semmit.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. dec. 30. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Deperszonalizációd van. Nézz utána a szónak, a cikkekben minden le van írva erről.
2018. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel es keressetek fel egy pszichologust.
2018. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Szerintetek magamtól fel tudnék ebből gyógyulni?

2018. dec. 30. 23:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Magadtól nem. Pszichológus minél előbb, hogy a gyógyszeres kezelést megúszd.
2019. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát rendben. Akkor biztos, hogy nem testi bajom van. Köszönöm a válaszokat.
2019. jan. 2. 10:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Pànikbetegség,stresszbetegség,vegetatív disztonia.Többféleképp elnevezték màr ezt az àllapotot.Alvàshiàny,stressz,koffein nem kedvez neki!Egészséges életmód,sport,sok pihenés!
2019. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát...koleszos vagyok, és gimis úgyhkgy az alváshiány nagyban fent áll. Sőt olyan is szokott lenni itt bent mintha nem is lennék valójában itt hanem mintha csak álmodnám. Mindent csak ilyen furán, közvetve érzékelek. Ez mitől lehet?
2019. jan. 20. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!