Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mióta füveztem, elvesztettem...

Mióta füveztem, elvesztettem a régi énemet, hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja mindenkire máshogy hat a marihuána, én kb 3 hónapig használtam kb 3-4 naponta átlagosan. az elött egy olyan ember voltam akit mindenki szeretett, és ha volt valami tervem mindig ismertem valakit aki jött volna velem, de valahogy ez elromlott bennem szerintem ez miatt. mióta nem használtam(kb egy hónapja) azóta jobban érzem magamat sokkal, sokkal boldogabbnak, és valahogy a világ is átláthatóbb. de sajnos úgy érzem elég sokszor hogy már nincsenek barátaim, akik azok lennének valahogy mégse azok. viszont a szülökkel nagyon rosszba voltam, de pár hete elkeztek javulni a dolgok és jobban tudok koncentrálni olyan dolgokra mint például a tanulás, és már tudom is hogy mit akarok elérni. de szeretném vissza szerezni azt az énemet ami régen megvolt. ha valakivel találkoztam feltudtam viditani, mindenkit megtudtam nevetetni amikor csak akartam akit csak akartam, de most viszont szinte bármilyen társaságba kerülök akkor csak csendben tudok lenni, talán néha valamit mesélni de, nagyon hiányzik a régi énem, szinte szerettem magamat.
2019. jan. 6. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hmm, érdekes. Hosszútávon valóban megváltoztathatja minimálisan a személyiséged, de szerintem most csak valami megtört az életedben és ehhez kötöd. Nem hinném, hogy rövid távon ennyire befolyásolt volna az pár cigi. Amúgy tarts szüneteket közte és csak társaságban szívj,haverokkal. Valszeg mióta tépsz, kevesebbet jársz el otthonról, sokszor háttérbe helyezed a haverjaid és emiatt indult romlásnak az egész.

Szerintem addig offold a dolgot, amíg nem rendeződnek a dolgok :)

2019. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!