Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elvesztettem a régi motivációm...

Elvesztettem a régi motivációm. Mit tegyek, hogy újra visszatérjek a régi kerékvágásba és lefogyjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! PCOS és IR betegségben szenvedek gyerekkorom óta. Sajnos ez miatt elhízott is vagyok, ami az élet minden területén megbélyegzett. 2016 októberében elkezdtem drasztikusan fogyózni. Alig ettem és ettől az erőm is alábbhagyott. Keveset tudtam tornázni. Ugyan 98kg-ról lefogytam 82kg-ra 5hónap alatt, de sajnos ezt vissza is szedtem. A párkapcsolatomban ez hatalmas hátrány... Most azért vívódok belül, hogy újra erőt és kitartást tudjak venni magamon, hogy végre úgy lefogyjak újra, hogy ne szedjem vissza! Piszkosul nehéz nekiállni diétázni és mozogni. Az a bizonyos szikra kellene csak, ami belobban, hogy elkezdjem... Sok mindentől félek, hogy ha nem javul a helyzet, akkor mi lesz... Aki hasonló cipőben jár velem azzal szivesen beszélgetnék erről és akár együtt is csinálhatnánk. Ki mit tud erre tanácsként mondani? Előre is köszönöm mindenkinek aki hasznos infóval tud szolgálni!
2018. febr. 3. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy betegseg soha ne legyen hatrany!!Azert csinalod,hogy megvaltozzon az eletmodod nem? De.Nekem egy ismerosom is beteg de o nem hizik hanem fogy..Probalok segiteni neki de egyszeruen nem lehet mondani neki semmit.Ha meg sokaig huzod ezt a nem vagyok motivalt dolgot kesobb megbanod,hogy miert nem kezdted hamarabb.Csak csinald,nezz meg egy videot persze ami motivacios,hallgass motivacios zenet(mar ami teged motival es jo megjon a kedved)en a zenet szoktam valasztani es ha meghallgatom mindig azt wrzem,hogy en vagyok superman:D a zenet batran ajanlom.Nem tudom neked mi tetszik de engem a can't be touched ami feldobja az eletkedvemet:D Vagy nezz meg egy hires embernek az eletet,az is tud motivalo lenni.Pl Arnold Schwarzenegger.Pont motivalo szemelyiseg.
2018. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!