Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet velem szerintetek?

Mi lehet velem szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy-másfél éve kezdődött,amikor felmondtam a munkahelyem mert nembirtam tovább.Azóta elment a kedvem kb mindentől,nincsenek terveim,céljaim,nem motivál kb semmmi.A munkától undorodom,az emberektől is,nemtudok velük társalogni de általában nem is akarok,de kellemetlenül is érzem magam,mert érzem hogy ez igy nem jó.Dolgozom persze de gyakran beteget hivok vagy kifogással nem megyek mert annyira rosszul érzem magam a gondolattól is.Régen pedig rengeteget dolgoztam heti 5-6 nap heti 4 edzés,most meg csak feküdnék,számolom az időt hogy fekvésig mennyi van nem akarom pazarolni..de csak fetrengek..
2019. jan. 9. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek céljaid valószínűleg, elkeseredett vagy, esetleg valamiféle ürességet érzel (?).

Mi történhetett miután felmondtál, abban az időszakban, ami ezt válthatta ki? Erre gondolj vissza.

2019. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg oxigén dúsabban táplálkozni. A problémáid eredete a szervezeted oxigénhiányossá válásából fakad.

Vannak keringésjavító szerek is, keress rá a neten.

2019. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azalatt a 2 év alatt rengeteg stressz ért,rengeteg fizikális betegséget összeszedtem,szerintem "kiégtem" akkor. Azóta nem érdekel nagyon semmi,munkahelyeim rosszabbnál rosszabbak.Csendes lettem..általában egész nap csendben vagyok ha kérdeznek válaszolok ennyi.Fáradt vagyok gyakran csak aludnék
2019. jan. 9. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!