Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett az ujjammal?

Mi történhetett az ujjammal?

Figyelt kérdés

Szóval 4 napja körülbelül eltalálta a kosár labda az ujjbegyem a kormom felett..

Bevan dagadva nem lila!!

Ha mozgatom nem fáj ugyanis az ujjbegyem nem tudom mozgatni

De ha csak akkor fáj mikor megfogom es mozgatmom a másik kezemmel...

Mit tegyek?

Nem kell elmenni az orvoshoz

Szüleim mondták hogy nincs szerintük semmi.

Mit érdemes tenni?



#Google #kulcsszó #YouTube #segítségnyújtás #wifi #GyakoriKérdések #mitortemhetett velem #mit érdemes tenni
2017. ápr. 29. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs eltörve, akkor zúzódás, tegyél rá hideg vizes borogatást.
2017. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát de honnan tudjam nincs eltörven
2017. ápr. 29. 14:05
 3/9 anonim válasza:

Én a helyedben elmennék orvoshoz vele.


Nekem más miatt volt bedagadva, benőtt egy köröm, és elfertőződött. Eleinte nem akartam orvoshoz menni, gondoltam, majd elmúlik (akkor még nem tudtam az okát), akkor indultam el, amikor a genny szivárgott belőle. Sebészeten fel kellett vágni, azt mondta az orvos, ha még néhány napot várok, akár az egész ujjamat elvesztettem volna.


Ne játssz ilyenekkel, menj, nézesd meg.

2017. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Onnan tudhatod, hogy elmész sebészetre egy röntgenre, labdajátékok miatt nagyon sok az ujjtörés.
2017. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De nem hiszem h eltört volna nem olyan veszes csak dagadt, 2 válaszoló: nekem labda találta el szóval nem hiszem de nemtudom...

Eltorthetett akkor is ha nem faj annyir?

2017. ápr. 29. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, eltörhetett. Ha kisebb a törés vagy csak repedés van, sokszor enyhe fájdalmak és tünetek vannak, viszont ha nem kezeled és rosszul forr össze vagy össze se for, akkor későbbiekben valóban komolyabb csonttörésed is lehet.


Ha csak kisebb gond van nálad, akkor a gipszes időszak is csak 2-3 hét lesz, nem kell hónapokig szenvedned vele.


Mindenképp nézesd meg szerintem.

2017. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom menjek e el
2017. máj. 1. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod mozgatni és borogatásra szépen megy le a duzzanat, akkor nem muszáj elmenned.
2017. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ment el meg msinig
2017. máj. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!