Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha ezek a vizsgálatok nem...

Ha ezek a vizsgálatok nem mutatnak bajt, akkor megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok lassan pánikbeteg és magántanuló is egyben, mivel iskolába mindig rámjött egy pánikroham és rosszul lettem, persze kizárólag ha iskolába voltam, azon kívűl minden egyes percben jól voltam. Negyed éve viszont kemény nehéz légzésem van még itthon is, viszont csak akkor ha nem vagyok lekötve és őrlödök a gondokon. Kineziológus semmit sem segített pedig fél éve jártam hozzá, most hagytam ott. Gondoltuk mit vesztünk, elmegyek egy kivizsgálásra, bár 99% hogy pánik, de legalább lenyugszok. Az EKG megvolt, nincs baj a szívemmel. Holnap megyek teljes röntgenre, ultrahangra ill. vérvételre, ha ezek is rendbe vannak, akkor teljesen megnyugodhatok hogy nincs bajom??
2010. jún. 29. 15:58
 1/5 anonim válasza:
Tényleg csak pánikbeteg vagy, én is az vagyok, és én is nagyon aggódom a szívem miatt, mert néha egy-egy roham olyan erős, hogy tényleg attól félek, leáll tőle a szívem vagy valami. Mondjuk én csak otthon vagyok rosszul. Egy másik szakembert mindenképp keress fel, én pszichiátertől kaptam gyógyszert a pánikrohamaimra, és amíg szedtem őket (másfél év), egy rohamom se volt.
2010. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pánikbetegségtől simán lehet nehézlégzésed. Inkább ezt vedd komolyan, és szedd a gyógyszereket, amiket felirtak. Mert gondolom ezzel voltál orvosnál. 52 néves vagyok, és sokáig azt gondoltam, hogy pánikbetegség nincs, csak hiszti. Aztán kb. 10 éve volt egy időszak az életemben, amikor munkahelyi és magánéleti gondjaim is voltak, és megtapasztaltam én is, hogy van ilyen. Rendesen szedtem a gyógyszert, és szeremcsére, kb félév alatt elmúlt. Gyógyulást kivánok. Borzasztó lehet fiatalon ilyen betegségben szenvedni.
2010. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kösz, hát eléggé rossz... az a baj, sokan nem értik meg, és nem egy fizikai betegséghez hasonlítják, hanem egy hisztihez, pl. fater nem tudja ezt megérteni, hogy van ilyen pánikbetegség...


2 magánpszichiáternél voltam, mindkettő rivotrilt írt fel, 3x másfélhonapig probálkoztam, és nem hatott semmit sem, mást pedig nem voltak hajlandóak felírni azok a szemeteket!


Nem kell nekem gyogyszer, nekem az a gyogyszer ha tudom nincs semmi bajom :D Nem bízok a szakemberekbe, inkább magamat gyógyitom majd, pl most járok kondiba egész héten mivel az a célom hogy erős legyek :D


üdv

2010. jún. 29. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a pozitív hozzáállás az első lépés!Mert ebből a betegségből csakis saját magadat tudod kigyógyítani!Arra ne számíts,hogy bárki is megért a családban,mert szó sincs róla...(tapasztalat...)

Esténként igyál meg egy nyugtató teát lefekvés elött.Vagy keverhetsz házilag is citromfűből és egy nagyon kevés(mert keserű)fehér ürömfűből.Keress valami hobbit,vagy sportot,ezek jól stresszmentesítenek.

Őszintén kívánom,hogy meggyógyulj!!!

2010. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az agy neurológiai zavara, kár, hogy a sikeresen gyógyulók nem írták ki a gyógyszer nevét, érdekelt volna.

Én gyógyszer nélkül elhagytam ezeket a tüneteimet, még régen válás után jött ki, de nagyon erős életmódváltást végeztem hozzá, ma alternatív gyógyítást tanítok.

2010. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!