Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudok átvészelni egy...

Hogyan tudok átvészelni egy rendkívül negatív időszakot és kikerülni a depresszióba hajló állapotból?

Figyelt kérdés

Az alábbiak miatt rettenetesen levertnek érzem magam és kezdem felélni az energiatartalékaimat:

- A párkapcsolatomnak vége szakadt.

- A munkahelyem megszűnt - van új, amit nem élvezek.

- A munkám sok külföldi utazással jár, ami megvisel.

- Munkaváltás legalább 6 hónapig nem lehetséges.

- Egyedül ünnepletem a szilvesztert és a 40. születésnapot.

- A családomban én vagyok az utolsó.

- Nem látom, hogy milyen célokat tűzhetek ki magam elé.


Kérlek, tanácsaitokkal, tapasztalatotokkal, javaslatotokkal segítsetek.


2019. jan. 20. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Csak az optimizmus tud segíteni. Meg kell találni a dolgokban a jót. Hozzáállás kérdése az egész :)


Amúgy olvasva a panaszaid, -bár sovány vigasz- hidd el, hogy sokkal szarabb is tudna ez lenni :)

2019. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sport, relaxálás, meditálás. És/vagy menj ki a természetbe, és a felbukkanó gondolataidat, ötleteidet írd le. Ha eleget elmélkedsz, akkor fel fog(nak) bukkanni a megoldás(ok) is.
2019. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképp egy szakemerrel kéne beszélned, ő tudni fogja hogy mit mondjon és tanácsoljon neked.
2019. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!