Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Be pánikolok attól hogy félre...

Be pánikolok attól hogy félre nyerek? Depresszióba ez alapvető tünet? Nagy tablettákat nem merek bevenni.

Figyelt kérdés
Mostanság olyan problémám jött elő hogy bepánikolok ha gyógyszert vagy étrendkiegészitött kell bevenni. Ilyen kisebbet be tudok venni, xanax és B6 Vitamin. De omega 3 már túl nagy és bepánikolok hogy félrenyerek és megfulladok és nem merek bevenni nagyobb gyógyszert. nyelés előtt felmegyek a vérnyomásom és félek, ezt most hogy oldjam meg?

#depresszió #pánik #negatív gondolatok.
2017. márc. 2. 20:24
1 2
 1/14 jeverezi ***** válasza:
0%
uhh ekkora problémákat istenem -.-
2017. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ami neked nem probléma másnak még lehet az.

Neked meg lehet majd esetleg más jellegű!

2017. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 jeverezi ***** válasza:
0%
2-es jó nem kell be szólni! Nekem is meg van a magam keresztje mert szorongásos, depressziós beteg vagyok és szedek rá antidepresszánst ami körömnyi nagyságú és simán lenyelem. Ezért se értem miért nem lehet lenyelni gyógyszert? Én még egy falafel golyót is le tudok nyelni egészbe -.-
2017. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha valójában beteg vagy akkor tudhatnád milyen egy pszichés betegség.Nem mindenki érti meg és elég különböző tud lenni.

Ez egy valós,elég gyakori pánik.

Jobb lenne ha először gondolkoznál mielőtt "beszólsz"!

46F

2-es

2017. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 jeverezi ***** válasza:
0%
áhá biztos én szóltam be! Te szóltál be nekem öreg! A kérdezőnek nem is adtál semmilyen választ. De én megmondom mit csinálj kedves kérdező menj el egy pszichológushoz és ne zabálj össze vissza gyógyszereket
2017. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm a válaszokat. Pár hónapja jött elő mikor egyszer megakadt egy nagy kapszula a torkomon és sok vízzel lement. De azóta úgy megragadt bennem hogy nem merek nagyobb étrend kiegészítőt lenyelni.
2017. márc. 2. 21:30
 7/14 A kérdező kommentje:
Magnéziumot szedtem mert gyengék a idegeim. Omega 3-at is orvost ajánlotta. Az se megoldás hogy minden amitől félek elkerülöm.
2017. márc. 2. 21:32
 8/14 jeverezi ***** válasza:
0%
Ennyi erővel bármikor megállhat a szíved kb akkora esélyed van rá mint hogy megfulladj egy kapszulától -.-
2017. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Gloup nyelést segítő zselét lehet kapni a patikában. Ez a gél arra szolgál, hogy a tapadós tablettákat, vagy a nagyokat könnyebben le lehessen nyelni. Nekem is akadt már meg a torkomon, úgy hogy tudom mirő írsz. Banánnal is le tudod nyelni a kapszulát, tablettát. Vizet készíts mindég oda a kezd ügyébe, ha be kell venned valamit.
2017. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kettes. Te nem olvastad a gyakori szabályzatában, hogy a kérdést minősíteni nem kell? Ha nincs ilyen gondod és nem tudsz azonosulni told tovább a kerékpárt fárasztó okoskodás nélkül. Rengeteg embernek van hasonló parája. Semmivel sem cikisebb dolog ez mint mikor valaki retteg a bazártságtól. Én olyan embert ismerek aki kerüli a tablettákat. Vannak szétrágható vitaminok felnőtteknek is. Pezsgőtabletta. Ha muszáj akkor porrá töri a tablettát és beveszi egy kanâl mézzel. Olyan szinten öklendezik ő is a gyógyszertől, hogy a legkisebbeket sem tudja lenyelni. Ezt nála egy gyerekkori rossz emlék idézte elő.
2017. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!