Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi lehet a gond...

Szerintetek mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 éves múltam, augusztusban szültem első gyermekemet.honapok óta tartó panaszainak vannak.Extra mennyiségű hajhullás(tudom szülés után ez gyakori de szerintem nem ennyire),folyamatos hidegeazas,kezek lábak hidegek,csonytfajdalmaim vannak,gyakori fejfájás,fáradság, vettetek vert az eredményekről a házi orvos azt mondta gyulladásom van de amúgy már terhesség eleje óta akkor a folyadékhianynak vette.Felhivtam az ápolónő ismerősömet aki legnézettebb főorvossal aki szerint vérszegényen vagyok ,vashianyom van.Viszont a háziorvosok eléggé rémülten mondta hogy egy hétig szigorúan merjen a vernyomasomat ami eddig nagyon alacsony , az ápolónő barátnőm azt mondta ha nem múlnak a panaszainak mennem kell kivizsgálásra. Szerintetek?volt valamelyikotpkkel volt ilyen vagy valaki tanácsot adna?

2019. jan. 27. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, és nem orvos, de tudom, hogy a szülés után sokféle panasz jelentkezhet, és sok oka lehet.. Nagyjából mindent felsoroltál: vashiány, alacsony vérnyomás, stb. Az lenne a legjobb, ha tényleg alaposan kivizsgáltatnád magad.
2019. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kivizsgálás sosem rossz ötlet.
2019. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!