Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a vérnyomás menxire jó?

Ez a vérnyomás menxire jó?

Figyelt kérdés

250/133 88 pulzus. Nem emged linkelni de privátba képet is tudok muzatni, valami sziv ikon is van a mérö kijelzőjén.


35 éces vagyok, és azt vettem észre, hogy kb csőlátásom van és forog velen a szoba. Megmértrm és ezt muzatja. Sosem volt semmi problémám



2019. jan. 28. 20:09
 1/9 A kérdező kommentje:

35 éves *


Még véletlenül sem éces. Csak az ítás se nagyon megy alig látok

2019. jan. 28. 20:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel még ma menj kórházba.
2019. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen magas mindhárom érték. Ha nem érzed magad rosszul, akkor mérd meg másik műszerrel is, mert lehet, hogy csal a műszered...
2019. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A baj, hogy igen roszul vagyok. Másik mérőm nincs sajnos
2019. jan. 28. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet most, bár lehet j0bb ha kihívod mert nem fogsu tudni bemenni
2019. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, mi lett ?
2019. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hihetetlen, h gyakori kérdésre írják be ezt az emberek és nem ügyeletet/mentőt hívnak:O
2019. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdező január 29-én hajnalban, 0:52-kor, egy privát levelemre válaszolva ezt írta:

"..Köszönöm a válaszod. Nagy nehezen mentőt hívtam, most egy félórája ocsúdtam fel itt a kórházban. Állítólag infarktuson estem át, holnap lesz CT meg nem tudom meg mi. 35 évesen erre nem számítottam. :(

Soha nem ittam, nem dohányoztam. Nem értem.

Most szó szerint halálfélelmem van. Olyan érzésem van ,hogy én a 40 évet sem fogom megérni. Pedig annyi mindent szerettem volna még az életben.

Elnézést, hogy a problémáimmal zavarom. Sajnos senkim nincs. Intézetben nőttem fel, a feleségem most 2 éve hunyt el. Vonat alá esett 2 hónapos terhesen. Akkor egy világ dőlt össze bennem... Lehet mindez azért van mert ők várnak már rám..."

Következett egy búcsúmondat. Azóta nem jelentkezett...

2019. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Reméljük azért jól van a kérdező...

Talán a sok stressz az oka. Alkati dolog is ez. Genetikai, úgy értem. Az egyik régi barátnőm is sosem ivott, nem dohányzott, semmi felesleg nem volt rajta, mégis 180-as vérnyomása volt, ami a felső értéket jelenti. Mostanában nem tudunk egymásról, nem tartjuk a kapcsolatot, szóval most nem tudom mi a helyzet. Igaz, nem sportolt, de nem volt kövér, és fiatal volt még ekkor, csak 32.

Van akinek ezt dobta a gép, gyengébb szív- és érrendszert.

2019. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!