Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit ettetek ma eddig?

Mit ettetek ma eddig?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szendvicset tejeskávéval.


A válasz 100%-ban hasznosnak bizonyul.:)

2019. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
egy kis pogit hahahahaha:))))
2019. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fokhagymat mezzel. Nemreg ebredtem. Majd fel ora mulva iszok egy pohar citromos-narancsos vizet, majd 13h fele ebed, amit meg nem talaltam ki.
2019. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 szelet vajas mézes kalácsot és tejeskávét.
2019. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mákos süti reggelire, halas melegszendvics ebédre, túrós batyu uzsonnára, és most várom a vacsit de még nemtom mi lesz...
2019. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én egy nap eszek egy kiló kenyeret az baj?
2019. jan. 31. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Már miért lenne baj? Ha jól esik - nincs ezzel semmi probléma! Egészségedre :)
2019. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az nem pont úgy van :D Napi 1kg kenyér rohadtul nem egészséges. Milyen kenyér amúgy? Sima fehér vagy tlejes kiörlésű? Nem mindegy! Mondjuk az is számit, hogy mivel foglalkozol? Ülő munkát végzel..esetleg megterhelő fizikai munkát? Sajnos több cukorbeteg ismerősöm is van. Érdekes módon kivétel nélkül mindegyik a betegsége kialakulása előtt rendeget kenyeret fogyasztott (plusz péksütik és társai). Azóta persze tolják az egészséges táplálkozást, mert muszáj. Amúgy olvass utána nyugodtan, nagyon nagyon nem egészséges.
2019. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!