Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti miket nem esztek terhesen,...

Ti miket nem esztek terhesen, amit eddig ettetek, óvatosságból?

Figyelt kérdés
Én pl már nem eszek tengeri halakat, mert igaz, hogy eddig is max havi 1x, de azt mondják van bennük higany. Vagy nem ajánlják a friss vagy penészes sajtokat sem. A fahejrol is hallottam rosszat, de a tejbegriz tetején lévő mennyiség nem hinném, hogy egyből vetélést okoz.
2015. aug. 17. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sushit, pedig kívánom.

Nyers tojással készült ételeket (bár ebből eddig se ettem sokat).

Penészes sajtokat.

2015. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mindent ettem, sushit nem


a penészes sajtot utálom, terhesség alatt meg úúúúúgy kívántam..ettem is. nekem azt mondta a dokim, nincs ilyen kaja, amit nem ehetek.

2015. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyáron szinte zöldségen és gyümölcsön éltem, úgyhogy azt lehet enni. Ezenkívül alig volt kaja, amit kívántam volna. Dinnye, barack, szilva, lecsó, zöldségek. Ez volt a menüm.
2015. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholos italt nem iszok, minden mást nem terhesen sem eszem, amit nem ajánlanak (nyers hús, nyers hal, nyers tojás).
2015. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A sushit nagyon kívántam végig, jót tett a gyomorégésemnek is, de nem halasat, csak zöldségeset ettem.


A penészes sajtokat főzés/sütés után ettem, pl. rántott camembert vagy brie sajtos szószos tészta formájában.


Halakat alkalmanként eszem, de csak a terhesség alatt. Vegetáriánus vagyok amúgy, de mivel a halat megkívántam most, így abból 1-2 hetente ettem egy keveset, általában rántva.

2015. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én nem ettem nyers kolbászt, fasírtot és füstölt hústermékeket sem. a gombát és a ruszlit is kiiktattam pedig azt imádom. Nyers tojásos dolgokat sem. Ezenkívül arra figyeltem nagyon, hogy minden gyümi és zöldség nagyon alaposan meg legyen mosva.
2015. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nyáron jobban kerültem a túrós,tojásos kajákat. pl. túros palacsintát nem ettem.
2015. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kolbászt, szalonnát nem ettem. Meg kdierült, nem bírom terhesen a káposztát sem, szóval azt sem ettem.

Sajtot ettem, sima Tolle trappistát, mert a penészes sajtokat sose szerettem.

Amikor nyaraltunk, ettem halat és tintahalat is.

2015. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen. Amit megkívántam, azt megettem! :) A kicsim most két éves és mindenevő! :)
2015. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, a tatàrt most mellőzöm egy ideig, pedig nagyon szeretem. Penészes sajtokat, tenger gyümölcseit, füstölt dolgokat nem nagyon eszek amúgy sem.


A fahéj maximum ipari mennyiségben okozhat gondot. A majorannàról is olvastam egyszer valami ilyesmit, nàlunk az kb. minden húsételbe kerül.

2015. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!