Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék a hónalj izzadáso...

Mit tehetnék a hónalj izzadásom ellen?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, nem szőrös még sehol... De a hónaljam nagyon izzad és elég "büdös". Mit tegyek ellene? Nagyon kellemetlen!
2010. jún. 30. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
fürödj meg
2010. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
első: jajj de kedves vagy nagyon sokra mentem a válaszoddal. Tudod valaki iskolába is szokott járni ( persze nem nyáron, de akkor is izzadok)
2010. jún. 30. 18:44
 3/12 anonim ***** válasza:
A lányom is szenvedett ettől,én Secret hónaljkencét vettem neki,és azóta minden rendben,megszűnt a kellemetlensége.Csak arra kell ügyelni,hogy este fürdésnél jól le kell mosni tusfürdővel,vagy szappannal,mert a pórusokat eltömíti ez a púderos anyag,és így nem tud szellőzni a bőr,ha mindig be van kenve!
2010. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Másodiknak : Köszi a választ ki fogom próbálni. :)
2010. jún. 30. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk nehezen hiszem el, hogy még nem hallottál pl. a secret-ről.
2010. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy be fog válni. nekem semmilyen dezodor, boltban kapható izzadásgátló nem múlasztotta el az izzadásom, próbáld ki a solutio antisudoricár, gyógyszertárban lehet kapni, ecsetelő, 350ft, nekem majd' 2hónapig kitart, és 100%, hogy beválik!
2010. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

harmadik : de hallottam, eddig Rexonát használtam de nemjött be.

Negyedik : Köszi ha a Seecret nem válik be kipróbálom

2010. jún. 30. 18:56
 8/12 anonim ***** válasza:
zöld kupakos vichy 3000ft 6 hónapig kitart és nagyon jóó...gyógyszertárba lehet kapni a többi gyógyszertári büdös sztem ez meg tutira beválik
2010. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a Vichy neked bevállt utolsó?
2010. jún. 30. 20:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Lányom se volt még szőrös, mikor kezdett kellemetlen szagot árasztani, hiába fürdött, utána stift, mikor hazaért a suliból, már keményen érezni lehetett. Hát, segítettem neki a pihéktől is megszabadulni. Azóta nincs gondja. De fontos, hogy lehetőségedhez mérten mindig tisztán tartsd. Lehet kapni nedves törlőkendőt, arra az esetre jó, ha olyan helyre mentek, ahol nem tudod megmosni, mikor érzed, hogy kezd gáz lenni.
2010. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!