Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónapok óta folyamatos,...

Hónapok óta folyamatos, hóemlekedés, láz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan helyen élek, ahhol könnyen elkapom, de ez nem élet.
2019. febr. 6. 20:41
 1/8 A kérdező kommentje:

Rubophenen élek hónapok óta...


Orvoshoz nem megyek, mert nem vesznek komolyan.


Nem viccelek, folyamat.

2019. febr. 6. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Azonnal hagyd abba a Rubophent, mert kicsinálod a májad és a veséd! Szó szerint! Az kenyér, hogy nap mint nap eszegesd!

2. Mért kell gyógyszert bevenni hőemelkedésre?

3. Mennyi az a láz és hőemelkedés?

4. Honnan veszed, hogy nem vesznek komolyan. Az orvos köteles kivizsgálni. Ha a háziorvos nem jó, akkor átkéred magad másikhoz.

5. Bármilyen gyulladás vagy autoimmun betegség lehet, első körben labort kell csináltatni a gyulladás megállapítására, utána meg szépen sorbalátogatni a szakorvosokat a fogorvostól a reumatológuson és kardiológuson át a nő-vagy férfigyógyászig (a megfelelő aláhúzandó).

2019. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért, mert én már a 37,9-38,1-nél is borzasztó rossul vagyok, nem tudok koncentrálni, felkellni isnalig. Ha itthon vagyok, csak magasra veszek be.


Pedig flegmák és szimulánsnak titulálnak. Jobb szedni a gyógyszert és csendben maradni...

2019. febr. 6. 21:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Van egy szenély a környezetemben, aki állandóan beteg... Tőlenkapim el újra és újra, mindig mást.
2019. febr. 6. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz és laborba. Olyan nincs, hogy valaki folyamatosan minden vírust elkap. Ha mégis van, annak az illetőnek nagyon súlyos állapotban van az immunrendszere, konkrétan nem működik, és feltétlenül orvosi tisztázást igényel. Akár AIDS-es is lehetsz. Én nem fogok neked könyörögni, de előbb-utóbb kórházban fogsz kikötni, a májad és veséd pedig visszafordíthatatlanul károsodik, olyan szintre, hogy átültetésre is szükséged lehet. Tessék a gyógyszert abbahagyni és orvoshoz menni! Minden tünetet elmondva labort kérni!
2019. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj az ügyeletre vagy hívd fel őket mit tudom én hogy ez a bajod de a házu orvosod tojik rá. És valóban hagyd abba a gyógyszer szedését amúgy sem lenne szabad ennyi ideig szedni. De ha te vagy olyan ökör hogy "jobb gyógyszert szedni és csendbe maradni" akkor szedjed bánja a fene te fogsz idő előtt elpatkolni
2019. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De itt egyértelműen arról van szó, higy egy légtérben vagyok azzal a személlyel, aki mindig ilyen vírusokat hordoz, állandóan beteg, mindenkit összefertőz..


Szerintem már azért gyenge a szervezetem, mert legyengíti ez a sok vírus...


Szerintem itt ha valaki szinte 0-24-ben össze lenne zárva beteg emberekkel, akkor ő is mindig elkapná, pláne ha minimális higiéniátbsem tart...

2019. febr. 7. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Vírusok mindig mindenhol jelen vannak. Arra való az immunrendszer, hogy ne betegedjünk meg. Senki nem lehet permanensen megfázva.
2019. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!