Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan védekezzek az influenza...

Hogyan védekezzek az influenza ellen?

Figyelt kérdés

Testvérem megbetegedett, volt orvosnál, és angínája van, náthás, köhög. Volt láza 38 - 38,5, már jobban van kicsit. Kapot antibiotikumot. Apukám rövid ujjú pólóban járt kint ilyen hidegben, nem öltözködött rendesen. Máma volt orvosnál, és szintén angínája van. Köhög, náthás, 38,8 láza van.

Anyukámat már a végtagjai fájnak. Én hála Istennek nem vagyok beteg, nem is szeretnék lenni.


Nappal szoktam mosni hajat, és mínusz fokok voltak, akkor karácsony előtt volt amikor ez történt, készültem városba, szárítottam a hajamat fél órát. Nem lett semmi bajom hála Istennek. Eszek gyümölcsöt.


Szerintetek nagy az esély rá, hogy elkapom a betegséget? Hogyan védekezzek ez ellen, hogy ez ne történjen meg? Hogyan erősítsem az imurendszeremet?


Köszi a válaszokat.


2019. febr. 13. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot vírusra? Ennyi hülye orvost... Na elárulom neked mit csinálálj. Kerüld a tömeget. Ha köhög valaki menj el 10 méterre, alúljáróban ne vegyél levegőt, vegyél maszkot ha kell. Ezen kívül echniácea cseppek, propolisz, c-vitamin, ezüst kolloid. Ennyi. Ha ez megy sosem kapod el.
2019. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha jó vitamint szeretnél akkor GAL vitamint ajánlom szedj d vitamint ilyenkor növeled a mennyiséget akkor még a betegség is lerövídithető nézz utánna...én is most az echinacea toroksprayt használom
2019. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek erről? [link]
2019. febr. 13. 13:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne legyél egy légtérben velük, gyakran szellőztess, moss kezet bármit megfogsz utánuk, fertőtlenítő kendővel nem árt végig törölgetni a kilincseket, vécét, távirányítót, stb., és legyen külön tányérod, evőeszközöd, törülköződ. Méhpempő is jó immunerősítő.
2019. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem azt simán szedhetem?
2019. febr. 13. 14:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Màsodik hozzàszoló vagyok ....nemtom én ilyen agyon hàjpolt termékeket nem szoktam alkalmazni.....anaturnàl van szopógatos c 1000 mg-s meg van nekik c+d együtt .....ezeket próbàltam de most a Gál ami szimpibb jobb nagyobb hatóanyag van benn.
2019. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És az 1000 MG vitamint szedhetem ha nem is vagyok beteg?
2019. febr. 13. 17:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként eddig d vitaminnàl làttam hogy 2000 ne az a jó de most màr 4000 ne ami inkâbb ők.....
2019. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A vitaminok nem előznek meg semmiféle betegséget.
2019. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kommentelőt nem érdekli csak a saját marhaságát szajkózza
2019. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!