Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az influenza elleni védőoltás...

Az influenza elleni védőoltás segít az egyéb felsőléguti vírusok ellen is?

Figyelt kérdés
Vagy semmi köze hozzá. Vagy esetleg csak a lefolyásukat könnyíti?
2018. márc. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha még az influenzavírusok ellen sem hatásos. Nem hogy más ellen...
2018. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvos ismerős mondta,hogy a H1N1-es oltásokat azért adták be annyira régen,mert nagyon sok volt raktáron és lejárt volna a szavatosság és gyorsan elkellett adni

Ettől a pillanattól kezdve ezekben az influenzás védőltásokban én nem hiszek, no de nem ez volt a kérdés

Elvileg erősíti az immunrendszert az oltás,tehát az immunrendszered lesz erősebb, ettől függetlenül lehetsz beteg nyilván, de lehet hogy a lefolyás nem tart annyi ideig

Ha engem kérdezel, én nem oltattam magamat soha mindenféle infulenzás franc ellen és soha nem volt bajom, jó pár ismerősőm pedig oltatja magát és általában 3hét múlva mindegyik kidől a betegségtől ( aztán lehet jönni azzal,hogy az én immunrendszerem erősebb meg stb )

2018. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
oltás=gyilkosság!! ennyi!!!!
2018. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2es vagyok, miért lenne gyilkosság? vannak nagyon hasznos oltások is

csak az a baj,hogy ebbe is benne van az üzlet és nem szabad elhinni mindent

2018. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!