Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nektek influenza ellen miket...

Nektek influenza ellen miket írt a doki fel? És hatott e?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Oltást.

De én nem oltattam be magam, ahogy korábban sem.

2018. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ágynyugalom, tea, tünetekre neocitran/coldrex/bármi hasonló meg lázcsillapító. Mást nagyon nem tudnak felírni, ez vírusfertőzés, felesleges rá az antibiotikum. Kivéve, ha aztán olyan ostoba vagy, mint én és nem maradsz otthon, és felülfertőződsz jó kis baktériummal. Akkor jöhet az antibiotikum.
2018. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálunk a családba 2-en be vagyunk oltva, az egyikünk nagyon beteg lett, pedig ritkán jár el közösségbe. Ő kapott antibiotikumot is, 3.nap jobban volt, addig nagyon beteg volt. Én nem betegedtem meg, be vagyok oltva, kisebb megfázásos tünetem van, arra kalmopirynt szedtem. Jól vagyok úgy.

De van 3. aki nem adatta be a védőoltást, igaz nem influenzás, de 1 hete beteg, rossz közérzete van, nincs nagyon kedve kimozdulni, enni sem.

Van egy rokonom, ő sem oltotta be magát, de ő is jó 1 hete beteg.

2018. febr. 4. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!