Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fejem?

Mitől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés

F


Ez a 3. nap, hogy fáj a fejem hátul, aztán átmegy. Legtöbbször elől szokik fájni a szemeimnél, halanték-csont, homloknál. Voltam régebben a háziorvosomnál, mert szédültem, és 140/90 volt. De ekkor nem éreztem fájdalmat a fejemben. Nyagcsigolyám fáj többször, nem tud roppantani. Hátam is fáj tegnaptól. Otthon nem mérem a vérnyomásomat, mert fóbiám van attól.


Szerintetek mitől fájhat a fejem? Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve.


2019. febr. 16. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg valami hát/gerinc probléma vagy rossz tartás.

Ezek gyakran átsugároznak a fejbe.

2019. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hátam tegnaptól fáj, de a nyakcsigolyám már jó régóta fáj
2019. febr. 16. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló, pár napja kezdődött, a nyakam baloldalt elég merev és fáj ha mozgatom a fejemet. A fejem bal oldala pedig egészen fentről a tarkómig fáj különböző pontokon. Én is meg vagyok rémülve, nehogy valami daganat legyen.
2019. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Isten ments
2019. febr. 17. 10:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap bevettem panadolt és este therafultot, és jobb volt. Még néha fáj a fejem, de próbálok pozitívan gondolkodni, nem pánikba esni.
2019. febr. 17. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!