Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj így a fejem?

Mitől fáj így a fejem?

Figyelt kérdés

A fejem jobb oldala fent (kb a sarokban) fáj pár napja, de nem folyamatosan hanem néha-néha beleszúr, szorít, de van, hogy lejjebb megy és a tarkóm felé fáj ugyanígy, fájdalomcsillapítók közül az Algopyrin egyáltalán nem hatot, csak az Advil Ultra. Ezek mellett a nyakam baloldalon nagyon merev és bizonyos mozgatásoknál fáj, pár napja szédültem is. Ez lehet daganat előjele? Vagy mi okozhatja ezt? Hétfőn megyek orvoshoz.


22/f



2019. febr. 17. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Migrén.4 órától egészen 3 napig is eltarthat.
2019. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg migrén, az szokott jellegzetesen féloldali lenni.
2019. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mindenhol azt olvasom a migrénről, hogy nagyon erős, kibírhatatlan fájdalom, nekem viszont annyira erősen nem fáj, egy fájdalomcsillapítóval kibírom a napot, vagy annyi sem kell.
2019. febr. 17. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy agydaganat lenne. A migrén többféleképp jelentkezhet, inkább azt tartom valószínűnek. A daganat eső jelei a reggeli fejfajás (meg fekvő pozícióban), illetve a hányás minden előzmény nélkül. Ezek a legtöbb esetben jelentkeznek. Szóval nyugodj meg, és jobbulást!
2019. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát reggel nem mindennap fájt a fejem, de ma például igen, bár hamar elmúlt (és hozzátartozik a dologhoz, hogy hajnali 2-kor feküdtem le). De a migrén úgy is jelentkezhet, hogy nem elviselhetetlen kifejezetten fájdalom, hanem inkább enyhe nyomás?
2019. febr. 19. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!