Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » LÁNYOK ti mikor sírtok? (bőv....

LÁNYOK ti mikor sírtok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy ti mikor szoktatok sírni?Min szoktatok mindig?(ugyan azon dolgon) Mikor és min sírtatok utoljára?Nektek mikor-milyen érzés a sírás? Úgy értem,hogy a sírás valamikor olyan furcsa felszabadult érzés,valamikor pedig úgy érzed kiszakadt a lelked is... Történeteket is szívesen olvasnék ezzel kapcsolatban!Kort és nemet is kérnék

Előre is köszi a válaszokat!


2010. júl. 1. 23:06
 1/7 anonim válasza:
Legutoljára akkor sírtam, amikor láttam a volt barátom egy másik lánnyal. Előtte pár nappal szakítottunk. Akkor meg azért sírtam egész nap. Amúgy sok mindenen tudok sírni.. pl egy filmen, vagy örömömben, ha nyerek, és fiúk miatt is sírtam már. Akkor is sírok ha ideges vagyok, de csak azért,mert akkor megkönnyebbülök :D halálesetkor természetes, de szerintem érzékeny is vagyok. Szóval egy durva sértés olyantól, aki fontos, és képes vagyok sírni. Ha olyantól kapok durva sértést aki nem fontos, akkor is rosszul érzem magam de annyira azért mégse. 15/L
2010. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tila_Tequila ***** válasza:
Ma mindenen elsírtam magam, egy idézeten is.. Jövőhéten meg fog jönni a havi, szóval ez a hibás.. :(
2010. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát általában minden filmen sírok, amiben van egy kis érzelem. Utoljára ma délután sírtam, amikor a barátnőmnek vettem ajándékot és láttam, hogy mennyire örült neki:DD Tegnap pl azon is elsírtam magam, hogy apu írt egy smst (csak annyi volt benne, h köszönöm.. xD). Már nagyon kis korom óta ilyen vagyok:D Persze soha nem engedném meg magamnak, hogy mások előtt sírjak (azért 1-2 kivétel van):D Nem tudom miért van ez, de néha tényleg megkönnyebbülök tőle:D

16;L

2010. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

amikor rámjön...akármin tudok sírni..ami kicsit is szomorú:(

vagy éppen ha csak arra gondolok hogy egyszer már nem lesznek barátaim...:(

2010. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:

"LÁNYOK ti mikor sírtok? (bőv. Lent)...

...Kort és nemet is kérnék"


Hát ezen pl. sírtam a nevetéstől :=)


Komolyra fordítva én is elég érzékeny és érzelgős vagyok, bárhol, bármikor és szinte bármin tudok sírni. Utoljára pár napja, amikor megtudtuk, hogy egy baráti családban megszületett a 3. baba. Mi hat éve próbálkozunk és a 2.sem akar jönni. :(

De sírtam a fiam évzáróján és egy romantikus filmen is mostanában. A hormonviharok engem is nagyon megviselnek :=)

40

2010. júl. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megható videókon, történeteken, hogy mi lesz ha egyedül maradok szüleim, nagyszüleim meghalnak egyedül maradok és nem lesz senkim még barátom sem. Szinte ez mindennap az eszembe jut és gyakran elsírom magam zokogni kezdek alig kapok levegőt a tulnyomó tehertől. Ha valami olyasmi nem sikerül amiért szinte mindent megtettem. Nekem ilyenkor a sírás olyan, mintha kitéptek volna belőlem egy darabot.. olyannyira, hogy elkezdek ilyen hogy is mondjam (halk sikítás).. akkor kezdődik, hogy nem kapok levegőt és egyszerűen muszály megvígasztalnom magam mert.. egyszerűen nem kapok levegőt. Utoljára akkor sírtam, mikor a legjobb barátnőmet majdnem elveszítettem a ballépéseimmel.. na akkor azthittem ott esek össze. De szerencsére vissza tudtam hozni azóta sem valami rózsás a barátságunk, de legalább nem veszítettem el :). A sírás néha azért felszabadult érzés mert végre valamit kadtál magadból ami sokáig gyötört odabent és most ezzel mind kiattad magadból.
2010. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző 18:18-as voltam kor nem lemaradt bocsi!

15 / l

2010. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!